Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes úgy hogy megujjazott?

Figyelt kérdés
nem feküdtünk még le a barátommal de ujjazni szokott, mostanában már több mint 1 hete elég furcsán érzem néha magam, hasam fáj, néha kicsit hányinger. Lehetséges h valahogy ujjazas előtt rákerült az ujjara? Egy hét múlva megyek az orvosomhoz ilyen átlagos kivizsgálásra, vizelet mintát is kell vinnem. Ha nem konkrétan azt nezi meg h terhes e vagyok, akkor is kimutatja, kiderül? Örülnék neki ha végre kiderülne es remélhetőleg nem vagyok terhes. Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt ő 18 én januárban leszek 16.

2014. okt. 8. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak nem volt akkora barom, hogy ráveri az ujjára, majd feldugja neked.
2014. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom tanulmányozd át a 6.-os biológia tankönyvet. Láthatóan NEM vagy még érett a szexuális életre. Várj még ezzel pár évet.
2014. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el tudom képzelni, hogy vannak akkor észlények akik előtte kiverik és nem mosnak kezet...
2014. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szánalmas...előbb ujjaznak mint h tudj 1 értelmes gondolatot a témával kapcsolatban
2014. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyel el terhessegi tesztet, a vizeletbol nem nezik hogy terhes vagy-e, max. annyit hogy van-e gyulladasod vagy nincs. De valoszinu nem vagy terhes, a rosszullet ami a terhesseggel jar egyutt nem ennyire gyorsan mutatkozik,minimum 14 nap kell neki..
2014. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen
2014. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 nap már eltelhetett, többször is megtörtént szeptember elején is. Nem verte ki magának de ahogy felizgattam lehet vlhogy rá kerülhetett az ujjara. Tudom nagyon hülyén hangzik de nem tudom mitől fájhat a hasam és félek a terhességtől.
2014. okt. 8. 18:19
 8/9 bfghj válasza:
100%

Nekem csak 2 kerdesem van...

1. Ha ilyen hulye vagy az egeszhez, akkor mit akarsz??

2. Miert nem kerdezed meg anyukadat? Vagy ahhoz mar nem vagy eleg vagany es bevallalos, csak a pettinghez? -.-"

22/L

2014. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bfghj válasza:

Nekem csak 3 kerdesem van...

1. Ha ilyen hulye vagy az egeszhez, akkor mit akarsz??

2. Miert nem kerdezed meg anyukadat?

3. Vagy ahhoz mar nem vagy eleg vagany es bevallalos, csak a pettinghez? -.-"

22/L

2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!