Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes, komoly nőhöz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, komoly nőhöz milyen férfi illik?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok.

A nagyszájú, bulizós, laza pasik elég gyakran próbálkoznak nálam, mivel elég dekoratív vagyok, de mindig az arcukra fagy a mosoly, mikor megtudják, hogy én nem igazán bulizok, hanem inkább olvasok, sportolok, ráadásul naagyon csendes és komoly vagyok. Plusz nekem sem jönnek be az ilyen pasik.

A hozzám hasonló csendes, komoly srácok pedig nem jönnek oda hozzám, és én is túl félénk vagyok, hogy odamenjek bárkihez is. Ja és ritkák, mint a fehér holló.



2013. máj. 5. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
korod, lakhelyed? :)
2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A határozott pasik,akik nem csendesek,hanem nagy dumások
2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok.:D igaz hogy néha eljárok bulizni de a mellett odafigyelek arra hogy mit eszem mert focizom elég komoly szinten. Szeretek olvasni, elég sok haverom van a mellett kevés barátom.:D És hozzám meg azok a csajok jönnek akiket csak max egy éjszakára érné meg. Szóval ez már csak ilyen.

17f

2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szexben nem vagy véletlenül domina? :D
2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nagydumásoknak én unalmas vagyok... Menekülnek egy olyan csendes nőtől, mint én. :D
2013. máj. 5. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:

"A hozzám hasonló csendes, komoly srácok pedig nem jönnek oda hozzám, és én is túl félénk vagyok, hogy odamenjek bárkihez is."


Hát igen az a baj hogy ezek a srácok nem túl kezdeményezőek vagy pedig észre se veszitek őket,így persze hogy nem alakul ki velük komoly kapcsolat

2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan, mint Te magad. Megtapasztaltam ezt én is. Férfiben, vagy fiúban, vagy nem is tudom hogy mondjam (23 vagyok). szóval mindig olyan lányt kerestem és olyan barátnőim voltak, akik teljesen az ellentéteim (bulizós, nagyszájú)...sosem működtek. Rá kellett jönnöm, hogy hasonló beállítottságú mellett érzem jól magam, akivel mindenről lehet beszélni, nem csak arról, hogy mekkorát hányt az esti buliban. Szóval válassz a sajátjaidból. És nyugi vannak, csak ritkák, mint a fehér holló. :)
2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan férfi illik hozzád, akivel te jól érzed magad.

A hozzád hasonló férfiak sem ritkák, mint ahogy az ilyen lányok sem, inkább csak észrevétlenek, mert pl. nem szólítanak le zsinórban minden csinos lányt.

2013. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* Férfiban, vagy fiúban vagyok ugyan ilyen :D Asszem így helyes az előző képlet
2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pont az ilyen nőket szeretem,akikkel lehet tervezni is akár hosszabb távon...!! :)

Szóval ne is keresgélj tovább,mert megtaláltál...!! :D

Végre itt vagyok... :D :D

Amùgy, 27/F

2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!