Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek soha nem lesz senkim.25 éves férfi vagyok. és sajnos úgy tűnik a fiúk tetszenek. Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam, ronda vagyok, sokat fogytam, és torz az énképem.

Figyelt kérdés

Nagyon rondának érzem magam. 18 évesen lefogytam, 150 kilóról 72 re, hogy legyen valakim. De sajnos a bőröm megbosszulta. Azóta számos műtétem volt, nagyjából rendbe tettek, de így is undorítónak érzem magam. Hányok magamtól. Nagy a fejem, dagadtnak, torznak látom magam. Mit tehetek? Nagyon tetszenek az emók, amikor tini voltam volt is emo szerelmem, persze egyoldalú. Sosem lesz aranyos fiatal 17-21 éves fiúm tudom, de mégis erre vágyom. csak az a vágyom hogy szerethessek egy aranyos fiút. igazából én is fiatalos mentalitású vagyok, csak hát tönkre vagyok menve testileg. erről a szüleim tehetnek amúgy, mert mikor tini voltam nagyon vékony voltam és bizonyos szerekkel etettek amiktől meghíztam, felborult a hormonháztartásom....

nem tudom mit tegyek. borzalmasan érzem magam. és nagyon magányos vagyok. néha ott vagyok hogy megölöm magam, most is így érzem hogy jobb lenne ha véget vetnék a magányomnak. az előbb sírtam is. mit tegyek?


a melegségemet is nehezen fogadom el, mert amikor magamra nézek látom, hogy egy ilyen ronda ember nem érdemel senkit... így érzem. mit tegyek?


25F


2014. okt. 8. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a melegségeddel van a para, hanem h nem fogadod el a testedet. a melegség manapság már (sajnos) majdnem minden 10. férfire jellemző.
2014. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De van ez a medve kategória, nem? Ezzel van bajod? Nem kell feltétlen ebbe betagozódi, és felölteni a sablonos borosta-sör kombinációt ahhoz hogy elfogadjanak.

Nézz körbe a neten, tuti találsz olyan divatblogokat amit hasonló alkatú fiúk vezetnek, onnan elleshetsz trükköket.

Lehet ezt szégyenként megélni, és lehet identitásként.

A negatív énképed nem az önostorozástól, extrém fogyókúráktól vagy a tetszőleges partner felszedésétől fog helyreállni, hanem attól, hogy erőt fektetsz bele. Mégpedig úgy, hogy azt tanulod meg szeretni, ami most van. Vegyél egy jó kádfürdőt, öltözz csinosan, ügyelj a frizurádra, legyél tiszta és ne egyél szemetet-nem nem feltétlen salátát joghurttal, de ne is junkfoodot.


Sztem simán van esélyed pasizni, csak nem arra a kihasználós-felszines rétegre kell utazni. De ahogy elnézem, te nem is ebben gondolkozol. Szóval hajrá, tessék felkúszni az ilyen tematikájú párkereső oldalakra, eljárni bulikba és hajrá.

2014. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!