Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakítottam egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam egy fiúval, de utána vigasz képpen összejöttem a legjobb barátjáva. Rájöttem, hogy rossz döntés volt, mert nem szeretem csak barátságból. De megbántani sem szeretném mert ő tényleg szeret most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

egy rohadt kis kur.va vagy.

edd meg amit főztél!

hány éves vagy 15? szánalom.

2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mért te hány éves vagy?
2010. aug. 3. 22:11
 3/8 anonim válasza:
100%

annak nincs sok értelme ha vele maradsz.remélem nem vagytok együtt túl régóta.inkább mondd meg neki az igazat.jobb lesz.

18/L

2010. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
1.nek igaza van szánalmas vagy
2010. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azért írtam a kérdést h lehordjatok mindennek hanem azért mert tanácsot szeretnék kapni
2010. aug. 3. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Mit tegyél?? Nagyon egyszerű. Kérj bocsánatot a sráctól, és mindkettőnek méltósággal tűnj el az életéből.
2010. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nemvagytok régóta együtt,mondd meg hogy vonzódtál hozzá(mert gondolom ennyi minimum volt) de nemkellett volna beleszaladnod a dologba, mert nem vagy szerelmes, kialakult egy baráti szeretet. éshogy ha egyszerűbb neki úgy, ne találkozzatok,hameg nemgáz akkor ugyanúgy megy tovább az élet.
2010. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!