Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, nem vagyok belé szerelmes de most így pár nap után nem írt, eléggé rossz érzés kapott el. Mért is lehet?

Figyelt kérdés

Több rétű a dolog, mert múltkor írtam neki, hogy egy ismerősömmel összerúgtam a port és hogy örülök neki, hogy megszabadultam tőle, mert hülyének nézett az egyén.

Erre nem válaszolt pár napja és nem tudom mi van vele. Valahogy hiányzik. Ugyan erre haragudhatott-e meg?

Vagy csak szimplán nem jön fel?


2014. szept. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán szimplán azért mert a barátod
2014. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor hiányozhat valaki, ha szerelmes vagy bele. De ezt mintha már tegnap is kifejtettük volna...
2014. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tegnap fent se voltam...

amúgy írt és olyan kedves volt megint :)

igazi barátnő feeling, de nem lehet, van valakije...

2014. szept. 25. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!