Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Eléggé szigorúak. Tanácstalan vagyok, hisz ez az első barátom. 14/L a barátom velem egy idős. És nem egy perverz analfabétával hozott össze a sors. Úgy, hogy hasznos tanácsokat szeretnék, hogy ne keljen titkolóznom a szüleim előtt. Talán valaki tudna segíteni?
2014. okt. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont így!
2014. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyu és apu, barátom lett. :D
2014. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik és kész.Vagy van valami amit még nem mondtál el a szüleidről?Ja várjunk semmit sem mondtál el.

Amúgy hogyha az én lányom 14 évesen mondaná ezt,nem kicsit akadna fel a szemem,főleg ha nem szerelemből vannak együtt,hanem csak úgy.Mert ez a mai trend szerelem nélkül együttlenni,a sok fogyatékos miatt.

2014. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!

Biztos idősebb és bölcsebb vagy nálam, de azért véleményem nekem is van, az általad adott válaszról.

Egy 14 éves lánynak miért ne lehetne barátja?! Nem azt jelenti, hogy felcsinálja a fiú a lányt, hanem például kézen fogva sétálnak egy parkban, s néha megállnak, vagy télen elmennek korcsolyázni. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy ágyba bújnak 2 óra kapcsolat után. Nem kell általánosítani.

De amikor 10 évesen menstruálunk, mert fejlettek vagyunk, olyankor nagy lánynak kell lenni, s elviselni.


És a kérdésre a válasz:

Szülő szigorú-gyerek fél, ezért nem őszinte. Ez szokott lenni. De légy erős, s hidd el, nem fognak elzavarni a háztól. Szépen, okosan beszámolsz, s megbeszélitek azt, hogy mit szabad, s mit nem. A dolog csak most tűnik nehéznek. Sok sikert!


14L.

2014. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es én ha az apja lennék akkor mint szülő félteném érted,a szülőkben mindig benne van ez,érted.
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Sőt már maga a tény is hogy megbántaná a lányomat.Nem kell ide a szex,elég az érzés.
2014. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!