Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help? 15 éves vagyok és, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help? 15 éves vagyok és, van egy 18 éves fiú, akit már 2 éve ismerek, de ő kicsit távol lakik és múlt héten összejöttünk és most járunk. Szeretem, szeret, de nem merjük (jobban mondva merem) elmondani, főleg nem a szüleimnek és a nagymamámnak.

Figyelt kérdés
Viszont a nyáron találkozni szeretnénk, úgy, hogy megyek kereszt anyukámhoz, s még ezt sem mertem el mondani, mert már volt olyan barátom, akit el mondtam és eltiltottak tőle és most ugyan ettől félek! :/ Ráadásul a barátnőm se kedveli, mert a legjobb fiú haverom belém esett és meg mondta, de a 18 éves fiú miatt el utasítottam meg persze, mert nem tudok úgy gondolni rá. És ő ezt el mondta barátnőmnek, s neki elege lett, mert azóta folyton veszekszünk a haverommal, mert direkt kavarja a szart. És már nem bírom ezt az egészet! Valaki segítsen! Mit tegyek?
2014. ápr. 25. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg valóban szereted ezt a fiút, és ő is téged, akkor nem lehet nagy baj. Ha igazak az érzéseitek, akkor mindent kibírtok, és megéri vállalni a kockázatot. Mondd el a szüleidnek, hogy van barátod, és szereted őt, majd mutasd be nekik! Menni fog! :) 16/L
2014. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ^^
2014. ápr. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!