Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne értelme beszélni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme beszélni vele?

Figyelt kérdés

Egy éjszakás kalnad után, heti rendszerességgel összefutunk, mert kollégák vagyunk.


Azóta átnézünk egymáson, pedig korábban jóba voltunk.


Lenne értelme beszélni vele, hogy ez miért van, így és nem lehetne e változtatni rajta?


Nem akarunk semmi többet egymástól. Azaz én tuti nem, és szerintem ő sem.


2014. okt. 10. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor felesleges az egész.
2014. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
Ha jóba akarsz vele lenni akkor beszélj vele... furcsa lesz de elfog múlni hacsak megint meg nem történik...de így vagy úgy szerintem ártani nem árthat, hacsak nem akar valamelyikőtök többet...most vagy később. Csak szerintem erről ne beszélj vele... lehet megbánta,vagy szégyelli, vagy pont az van hogy többet akarna ezek után és tudja hogy te nem/ nem tudja hogy mondja meg.
2014. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Korábban alkalmanként feljött az irodámba, dumáltunk, vagy néha együtt ebédeltünk.


Ő baszogatott én meg röhögtem rajta. Na ez hiányzik.


Úgy kb. egy hónapja volt amúgy.

2014. okt. 10. 10:13
 4/8 CptTomato ***** válasza:

Ha csak ennyi hiányzik akkor nem feltétlen éri meg..azt hittem ennél azért mélyebb volt a kapcsolat...

De rajtad múlik... én kezdeményeznék beszélgetést vele a helyedben...csak mint mondtam nem a történtekről.

2014. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A társasága hiányzik. Ami lehet hülyeség, de nekem fontos volt.


Az egyik kedvenc kollégám volt :(

2014. okt. 10. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Vesziteni valod nincs! Szerintem probald meg! Ha nem teszed, utana lehet, hogy megbanod!
2014. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, vegulis csak jobb lehet
2014. okt. 10. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet rosszabb is,igen még van rosszabb.
2014. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!