Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha tetszik az unokatesóm?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 17:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

#10

Ne offold már a témát


Amúgy köszi, de a meki/börger/kiefszítől igényesebb vagyok, nem szennyezem ilyen hulladékokkal a szervezetem.

De tényleg köszi... ^^

2014. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekm is tetszik az uncsim mikor nálam van mindig letapizom meg kézenfogva megyünk az utcán hagy irígykedjenek :)
2014. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Buford Tannen ***** válasza:

#10

Előbb meg kell küzdened velem!

2014. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

bocs hogy beleszólok de ti honnét tugygyátok igaziból lány ez a niki?

lehet egy nyominger fiu aki itt szivat titeket!!!!!!!!!!!!

vagy eggy olcsó sz*jha!!!!!!!

ugráltok neki mint eggy kutya! ja és 32%os? kamu tuti!!!

2014. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Buford Tannen ***** válasza:
csak azert 32%os mert őszinteén.elmondja a véleményét és nem a pontikra utazik. sokkal többet ér neki ha a kérdező pl megköszöni privátban a segítségét
2014. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

#14

Bárki hihet kamunak, vagy fiúnak, teljesen mindegy.

Nem akarok itt ismizni, se kapcsolatokat kerizni, így az sem érdekel itt a GyK-án, ki fiú/lány, idős/fiatal.

Csak véleményezni járok ide.

32%-os vagyok?

Ez sem igaz, mivel az anonim nickjeim 87-92% eredményűek, így ez a nickjem az unszimpiség miatt 32%-os, nem a válaszaim miatt.


No, akkor ezt is megdumiztuk.. ~_~

2014. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
jó mind1 nem is akartam bunkó lenni csak sok a kamu és te mindig a @os témákon vagy. ezér hittem h más a szitu nálad. bocs :p
2014. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%

#15, kezdesz meg/kiismerni ^^


#17, nem gond, nincs hari...



...ha dobsz egy fütyis képet...xD

2014. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hehehe, még van humorod is :)
2014. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%
Jézus Mária! Remélem ezt te magad sem gondoltad komolyan, legalábbis nem mész ennél tovább vele! Rokonok vagytok azt Isten szerelmére! Nincs még elég aberrált nyominger a világon? Szerintem maradj ennyiben, hogy csak tetszik, és örülj neki, ha más nem tudja meg, mert te leszel meghurcolva vérfertőzés miatt! Felejtsd el az unokatesód, kezdj olyannal, akivel nem vagytok rokonok!
2016. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!