Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt gazdag, magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt gazdag, magányos emberek? (mindegy, hogy a családod gazdag, vagy csak te)

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak, de a felszínes lányok nem tudnak annyit adni, hogy egy forintot is érjenek :)
2014. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

És ezt meg miért akarod tudni?


És fiú vagy vagy lány? Korod?

2014. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ittvagyok!
2014. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Csak kíváncsiságból. Nem tudom, mit csináljak. Magányos vagy, szóval nem vagyok boldog.
2014. okt. 10. 17:36
 5/14 A kérdező kommentje:
*magányos vagyok
2014. okt. 10. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
havi 100e-ért szomorkodnék helyetted...
2014. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen.
2014. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jó lenne ma elmenni valahova bulizni akár ... de hát nincs kivel :( marad a szolárium,mint esti program ..szánalom vagyok :D
2014. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor számítok gazdagnak, ha van saját tulajdonú autóm, lakásom stb, vagy ha a fizetésem 1/3ad része elég arra amit akarok, a többi pedig "felesleg"?

Mert ha az utóbbi is gazdagság, akkor az vagyok.

DE ha gazdagnak, ha szegénynek számítok, nem akarok feleslegesen pénzt kidobni. Se úgy hogy olcsó dolgokat veszek, amit havonta vehetek(kínai cipő pl, zománcos edény stb.) hanem inkább drágább és minőségibb dolgokat.

Ezek az értéktelen dolgok közé tartozik számomra az anyagiakkal túl sokat, vagy épp csakis azzal törődő nők csoportja.

Ha valami nőnek kellek, akkor én kelljek és ne a holmi, amit adni tudnék neki.

2014. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, kinek mi számít gazdagságnak. Egyesek azt mondják, hogy a milliomos nem gazdag, úgyhogy nem tudom. Most ne is tegyünk különbséget a gazdag, tehetős, jómódú között. A lényeg az, hogy egy gazdag is lehet magányos. Csak nem tudom, mit lehetne tenni?
2014. okt. 10. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!