Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag fiúk/férfiak! Rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag fiúk/férfiak! Rátok tapadnak a nők mikor megtudják hogy jómódúak vagytok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. De még nagyobb probléma, hogy nem tudom, hogy a pénzemért, vagy magamért tapadnak-e rám.


31/F

2014. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy haverom, aki gazdag de nem tapadtak rá a nők.... sőt.. de mindegy is, hogy gazdag-e vagy sem, mert hiába jársz velük, nyilván nem íratják rád az egész vagyonukat. szóval továbbra se értem a "nők csak a pénzre mennek"-felfogást.. :D
2014. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó munkám van még sincs komoly barátnőm. (Komolytalan se)
2014. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
van egy jópár átlátszó kis ringyó akik ha meg tudják h " tele vagy " akkor rád másznak mint légy a szarra, az ilyeneket ki kell szúrni és majd hamar meg kell toszni és dobni a f.ba...
2014. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az gazdag fiukra/férfiakra nem a nők tapadnak hanem a kur.vák! (Azért nem mimdegy)
2014. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy nincs annyi pénzem, hogy ellensúlyozza, hogy ronda vagyok
2014. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azokra a pasikra,akiken látszik is, hogy van pénzük.Pl egy új iphone-tól még nem lesz gazdag egyik 20 éves csicska sem :)
2014. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de tetszik a kérdés.

A városban, ahol lakom, sokan tudják, hogy tehetős vagyok, de jóformán senki sem tudja, hogy mennyire, csak pár közeli barát, ők meg nem mondják tovább. Itt félnek tőlem az emberek, csak a legbátrabb fiúk mernek próbálkozni és érdekes, hogy ők nem tehetősek, viszont azt is tudom, hogy nem a pénz érdekli őket. Könnyen ki lehet szúrni, hogy kit mi érdekel. De ha elmegyek Budapestre, egy senki vagyok, az emberek nem ismernek és ott tudok igazán felszabadultan ismerkedni, mert szinte garantált, hogy senki nem a pénz miatt fog közeledni hozzám. :) A tehetős pasi ismerőseim viszont valóban kelendőek, de soknak olyan barátnője van, hogy csak a fejem tudom fogni. Külsőre dekoratívak, de olyan buták, hogy Isten ments tőlük. :D

2014. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!