Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma ha én nem ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha én nem ismerkedek ilyen gazdag pasikkal, csak másfajtával? Szerinted sokat várok el?

Figyelt kérdés
Sajnos engem nem hoznak lázba azok a kigyúrt pasik akik a karjukat lógatják ki az x5-ből és a pénzük nagy része nem tiszta forrásból származik. szeretem a pénzt, nem valószínű hogy összejönnék olyannal akinek kevesebb van mint nekem, de ilyen férfi nem kell. már próbáltam, és sajnos ez a fajta pasi nem épp magasan iskolázott, kulturális programokat sem lehet velük szervezni. az "intelligens, vonzó, öltönyös" férfiak akiket ismerek, majdnem mind házas, vagy nekem nem jön be, szóval bár nem siettetek én semmit, de mégis elgondolkodtam, hogy talán lejjebb kellene adnom az elvárasaimból? az egyetemről ismert 20onéves fiúkat, akik szülők pénzével vágnak fel, meg épp nem tartom vonzónak, még ha jól is néznek ki :(
2014. szept. 5. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyetemre jártál akkor helyesírás szótárt szerezz be sürgősen. És tanulj mondatot nagybetűkkel írni.
2014. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tudom ajánlani Oláh "hozé" gézukát,kb azzal vagy agyilag egy szinten meg még jól szájba is bszna nem szerénykedve mikor hülyeséget beszélsz,mert beszélsz azt látni,fejem fogtam már a kérdésnél....


"nem ismerkedek ilyen gazdag pasikkal, csak másfajtával" ez különösen értelmes lett.

2014. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy hova tudnám sorolni magam.. Igazából egyikhez se azok közül amiket felsoroltál.

Külföldön dolgozom már lassan 3 éve. Nincsenek anyagi problémáim,SŐT viszont egyáltalán nem szoktam felvágni azzal, hogy van pénzem, bárhova megyek nem szoktam túlságosan kiöltözni. Most nem mondom azt, hogy nem adok magamra..Adok csak nem akarok kirívó lenni, követem a divatot, kondizni is járok viszont nem az a szénné gyúrt barna testű szét cuccozott srác vagyok. 26/F

2014. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húha első, itt aztán mindenki figyel a nagybetűre, írásjelre. talán neked kéne beszerezned egyet, mivel nekem nem volt helyesírási hibám...
2014. szept. 5. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
végtelenül gyerekes vagy
2014. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=PANqsZYtrx0


be lehet állítani angolra.

2014. szept. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!