Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja az emberek többsége szánalmasnak azt, ha valaki prostival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
egyszerűen olyan rusnya vagyok,hogy sosem lesz barátnőm,így maradnak az örömlányok.de nem értem mi ebben a szánalmas,akkor miért nem jönnek össze velem azok a lányok,akik szerint szánalmas?nem kellene levegőnek nézni és leszarni,mert nem vagyok helyes.
2014. okt. 10. 18:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Így van,nem tudom hol éltek még,ahol "küzdenek" a lányokért meg udvarolnak.Ma már nincs ilyen,ha tetszel neki,dughatod is,ha rád se néz,veszett fejsze nyele.
2014. okt. 10. 18:41
 12/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok szűklátókörű lettél,teljesen el vagy tévedve ember.
2014. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy:D
2014. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
A helyet szánalmas! Adott egy felnőtt férfi aki béna csajozni. Erre ahelyett hogy fogyna,gyúrna,igényesen oltozkodne.. Hogy saját erejéből megoldja a gondját, nem inkább Elmegy egy prostihoz aki szintén undorodik tőle! És csak a pénzért nyúl hozzá.
2014. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
A nagy erkölcspártiak nem veszik figyelembe az idő tényezőt. Az ember sportol, művelődik, tanul csevegni, felújítja az öltözködését, a frizuráját... Még egy egyetemet is elvégeztem közben. Nem hogy szex, de olyan ember se akadt az évek alatt, akinek akár beszélgetésre igénye lett volna. Meddig is kéne "küzdeni"? 50 éves korunkig? Már 30 évesen se tekintenek embernek, ha nincs és nem is volt kapcsolatod. Lehet a szép, erkölcsi monológokat ismételgetni, csak éppen az élet nem igazolja. Én azt javaslom az összes magamfajta "defektes" embernek, hogy igenis menjen el prostihoz minél előbb, ha máshogy nem jön össze. Nem fog megoldani semmit, de lesz egy jó napja, és nem fog évtizedeken át a szüzességén rágódni feleslegesen. Reklámozni pedig nem kell, se itt, se máshol.
2014. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

Erkölcspárti,tévedsz barátocskám,a magánéletem sz ar, de veletek ellentétben tudom mit kell tennem,hogy jobb legyen az élet.És ehez küzdeni kell,eről szól az élet,küzdesz vagy meghalsz,ti az utólsót választottátok.

Én nem újítottam be semmit,se ruhát,se frizurát,nem azért gyúrok hogy a kinézetem iszmos legyen hanem hogy erős legyek,nem tetszésből edzek.De veletek ellentétben én fejben is rendbe tettem magamat,volt egy depim,amihez ez a szüzességi hülyeség,meg a szexel kapcsolatos hülyeségek is tartoztak(igaz csak nagyon pici töredéke volt.De lett személyiségem,megtanultam gondolkodni,a végén kijött hogy küzdeni kell,mert van értelme,most azt nektek hiába írnám le,mert 1 fel se fognátok,2 tapasztalni kell.

Aki meg azzal jön hogy pozitívan szemlélkedik a hülyegyerek,annak üzzenném hogy egy helyzetet először negatívan vizsgálok,és csak utána pozitívan.

De azt is elmondom hogy a társadalom is keresztbevág nektek,ami ellen semmit sem tesztek,pedig lehetn-e,és akkor nem kellene sírni,meg picsogni,mert megtanulnátok hogy nem a párkapcsolat a felhőtlen boldogság és élet.

Ezért lehet titeket lenézni,mert nem küzdötök,és picsogtok,de magyarázni tudtok.Nemcsak nektek szar az életetek,nemcsak a tiétek van romokban,de mindig van választás,és az hogy a mai világ ilyen ahoz ti is hozzájárultok.

2014. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mert az.
2014. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha valaki akar és tesz érte, pár éven belül lesz párja. Ha feladja akkor nem. Nekem is sok visszautasításban volt részem, de voltak kapcsolataim az alatt az 5 év alatt amíg csak keresgéltem. 1 komolyabbnak mondható, és több rövidebb. És 5 év után találtam csak rá az igazira 24 évesen. Volt amikor lazábbra vettem a dolgot, de sose adtam fel, mert azt nem szabad. Nagyon magányosnak éreztem magam az első pasim előtt, zavart, hogy minden barátnőmnek volt párja csak nekem nem. Igen, szar volt, de em adtam fel, nem választottam a könnyebb utat, nem alacsonyodtam le, és nem mentem férfi prostihoz fizetni a szexért mert szánalmas....volt annyi tartásom, hogy nem csináltam ilyet soha, és én ezt elvárom egy férfitól is.


Illetve érdemes elgondolkodni azon is, hogy vajon miért nincs párod. Mert ha mindenki akivel próbálkozol, visszautasít, akkor lehet ám, hogy kicsit magadba kéne nézni, és nem is feltétlen a külsővel van az elsődleges gond, hanem a személyiségeddel, a viselkedéseddel.


És még egy dolog. Ne is haragudj de 23 évesen ne hisztizz, hogy nem találtál még senkit. Tök fiatal vagy. Lehet kapcsolatod még. És ha normális nőkkel próbálkozol, kezdesz, akkor nem fogja zavarni az sem, ha nem voltál még nővel.


Egy prosti gusztustalan, és egy normális nőnek nincs gusztusa lefeküdni olyan pasival akinek ilyennel volt dolga. És ha esetleg az a kérdés merül fel, hogy nem mondod el neki? Az sem épp jó, mert nem szerencsés hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot, plusz nem is tisztességes. Ki tudja mennyire megfelelően megy a védekezés, mit kapsz el egy ilyen nőtől, és a későbbi barátnődet mivel fertőzöd meg...


Én bottal nem piszkálnék meg olyan pasit aki prostival szexelt...és nem én vagyok ezzel egyedül.

2014. okt. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok.Valakinek,vagy valakiknek,de nem tetszett az igaszság.
2014. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani senkinek, és nem kell foglalkozni azzal, mit gondolnak mások.
2014. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!