Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Csak velem van...

Mit csináljak? Csak velem van az, hogy mostanában minden összeomlott?!? Családi probléma, veszekedés, szerelmi ügy (szomorúság), rossz jegyek, baráti összeveszések, veszekedések. Azt hiszem vagy depis leszek vagy öngyilkos..

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnak is van rengeteg problémája de ezért még nem éri meg feladni. Van aki gyógyíthatatlan beteg és mégis harcol! Megtörni sem szabad! Az életben hol jobban mennek a dolgok hol egy kicsit nehezebben, de mindig megoldódik minden! Ezt hidd el tapasztalat! Egy kis motiváló muzsika: Deniz-Egyetlen A szövege nagyon sokat mond!!! Érdemes meghallgatni Minden szava igaz!!!
2014. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen gondjaim vannak.. Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, de nagyon sokszor nehéz és nem megy.


20 éves vagyok, szüleimmel lakom, de minél hamarabb szeretnék innen elköltözni, mert nem érzem jól magam, rabszolgának használnak, nem érdeklődnek felőlem, és folyamatosan csak kiabálnak meg kibeszélnek mindenkit.

Két és félig voltam együtt azzal a férfival, akivel azt hittem életem végig együtt leszünk. Októberben szakítottunk. Társfüggő lettem, írtó rossz érzés, mai napig nem lábaltam ki belőle, hiába szakítottunk. Persze nem bírtuk egymás nélkül, így megint felkerestük egymást, Két hónapja próbáljuk helyretenni az elromlott kapcsolatunkat, de nagyon nehéz..

Igaz barátaim nincsenek, 16 évesen elveszítettem őket. Bár megkérdőjelezhető, hogy akik ilyen gerinctelen módon szakítják meg velem a kapcsolatot, igaz barátok-e. Szóval a helyen, ahol lakom, onnan nincs senkim. Egész nap a szobámban kuksolok, és olvasok, nem beszélgetek senkivel. Néha bejárok a városba a többi barátomhoz, de őket nem nevezném igaz barátoknak.. így az sem olyan. Meg nagyon rossz érzés, hogy buszhoz meg pénzhez vagyok kötve.

Két évvel ezelőtt jelentkeztem egyetemre, de nem vettek fel, így elkezdtem egy olyan OKJ-s képzést tanulni,ami egyáltalán nem érdekel, 3 hónap van a vizsgáig, és nem tudok semmit, és erősen gondolkodom azon is, hogy el sem végzem, mert minek tanuljak meg olyat, amit nem szeretek?

Önbizalom és szeretethiányos vagyok, ebből kifolyólag, féltékeny elég sok mindenkire, félek sok mindentől, nem tudom, hogy kell magamat tisztelni, becsülni. És még sorolhatnám. Ezt csak azért írtam le, hogy mások is vannak, olyan helyzetben, mint te. Mindenkinek a saját baja a legnehezebb és legrosszabb, más baját mindenki hamarabb megtudná oldani. Ja persze, csak nem ő hordja a cipőjét. Szóval nyugodj meg, öngyilkosságot felejtsd el. Próbáld megoldani a problémákat. Szívesen segítek, ha tudok, írhatsz nyugodtan :)

2014. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez sokat segített! :)



És meghallgattam a számot, baromi jó!

Köszi!

2014. febr. 5. 07:04
 4/4 anonim válasza:
HOLDFÉNY-SZONÁTA
2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!