Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nagyon beleszerettem,de én ezt nem bírom,amúgy is egy depis hajlam vagyok de az a tudat h ő nem szeret,semmibe vesz és más lányoknak csapja a szelet..és ez engem tényleg kikészít.Komolyan eddig is vagdostam magam de most ő még csak rátett egy lapáttal és szinte minden nap megvagdosom magam.. légyszives segítsetek,mert én már teljesen megőrülök :(

2014. okt. 10. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
miért szereted ennyire?
2014. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt így nem lehet szavakkal leírni,az a tipikus első pillantásra :(
2014. okt. 10. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
menj szórakozni
2014. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező egy cipőben járunk.Én is így vagyok sok fiúval.Csak nem vagdosom magam.17/L
2014. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14 évesen?! Amúgy is tökre félénk vagyok :D
2014. okt. 10. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
barátnőkkel pl
2014. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!