Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt rám idegenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt rám idegenek hogy ribi vagyok meg ilyeneket hallok vissza?

Figyelt kérdés

nem szoktam egyéjszakázni eddig összesen csak 5 fiúval voltam szépen csinosan öltözöm (általában kiteszem a mellem de nem ízléstelenül szeretem a szoknyát magassarkút stb..nem sminkelek erősen amúgy is szép az arcom)


de pl ilyeneket hallottam vissza hogy már ennek meg annak "megvoltam" életemben nem nyúlnék hozzájuk meg valamelyiket vissza is utasítottam miért mondják ezt :S

és emiatt nem akart velem ismerkedni egy tök rendes aranyos pasi pedig hiába mondtam neki hogy nem igaz :S

szerintetek?


18/N


2014. okt. 10. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
18 évesen 5 pasi...grat... :D
2014. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
18/L az még inkább. Sok az irigy ember, akik ha nem kaphatnak meg, kitalálnak mindenfélét. De 18 évesen 5 srác az sok.
2014. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
irigyek rad...A legtobben ugy erzik,hogy elhajtanad oket ha ismerkednenek veled.Inkabb le ribiznek es szidnak...Ezek csak fergek!
2014. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
76%

tipikus:

ha nekem nem másnak se ,teszek róla


jól írta az előző

2014. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szerintem nem sok de amúgy ezek kapcsolatok voltak

akkor azért ribiznek le és terjesztenek rólam hazugságot mert túl jónak gondolnak? :O :((

2014. okt. 10. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
biztos nem azért :D a híreket általában nem kitalálják csak úgy.
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
azt gondolják,na megint egy a sokból....vagy ez jó csaj lehetne DE! khm.
2014. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

gondolom nem a kedvességedről vagy híres :)))

18 évesen pedig még nem nő vagy hanem lány...

2014. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kedves vagyok nem vagyok lenéző lekezelő senkivel se még akkor se ha nem jön be megmondom neki hogy "sajnos nem az esetem de kedves tőle"

szerintem pedig már egészen Nő vagyok de ti biztos jobban tudjátok :)

2014. okt. 10. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, szóval igen :)))

hidd el, ha valaki kedves, akkor arról nem terjesztenek ilyet

2014. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!