Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ez kiábrándító lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez kiábrándító lenne egy nőn számotokra?

Figyelt kérdés

Ha szőrös a karja? Világosbarna, szinte szőke színű, de viszonylag sűrű és mégis látszik.


Félek ha gyantáznám jobban nőne, meg karon mégiscsak csúnyább, ha látszódnak a kis szőrszálak.

Ha szerelmesek lennétek valakibe, ez zavarna titeket akkor is? :/


2014. okt. 11. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert nem vészes. Ha olyan sötét lenne mint azt enyém akkor igen:D
2014. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha van második randi akkor nem zavarja a srácot :) amugy emg ha gyantáztatod akkor kevesebb lesz és egy idő után szinte 1 sem, a borotválást nem szabad mert attól csak erősödnek a szőrszálak :)
2014. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, főleg ha szerelmes vagyok az adott lányba.
2014. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan a csupasz kar.
2014. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyilván férfiak kommentjét várod és nem akarlak rá/lebeszélni, csak mesélek valamit. Barátnőm tini korában elkezdte borotválni/ gyantázni a karját, mert állítása szerint szőrös volt. Nem volt, de mind1... Elkezdte. (kb 13 éve)

Találkoztam vele minap és elkaptam a karját, hogy kicsit megijesszem. Úgy megszúrt, hogy rendesen rosszul esett. Borzasztó, undorító, olyan kemény, borostás, hogy az hihetetlen. Nah látod kedves? Ez az igazán undorító. Nem lehet hozzáérni, mert szúr. Nekem is szőrös és az évek során rengeteget kopott. Gondolom a ruháktól. Nah dönts, ahogy szeretnél :)

2014. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gyantáztatom a karom és úgy vettem észre hogy már egyre ritkább, legalábbis több idő telik el 2 gyantázás között. Jobb is mint a borotva, hosszútávú és sima a kar.

L

2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőim mindig borotválták. Amúgy engem nem érdekelne.
2014. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!