Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem kissé ittasan ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem kissé ittasan ír, hogy "gyere ki beszélgetni", akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Hajnali három volt, másnap pedig valami oltári nevetséges kamuval állt elő, amire mondtam is, hogy nem veszem be. A beszélgetés nem történt meg, ő az a fajta, aki inkább belerohad az érzelmeibe/gondolataiba, minthogy kiadja őket. Viharos volt a szakítás, az utána következő időszak is.. Ezt miért csinálta? 2 hónapja nem beszéltünk... 22/L
2014. okt. 11. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Reméli hogy még 1x dugsz majd vele...
2014. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen azért mert hiányzol neki, vagy csak szimplán magányos egyedül de fél új felé nyitni ezért ink visszatáncolna a megszokotthoz. De jelenthet szimplán ennyit is 'meg akarlak dugni még most az egyszer'
2014. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Velem is csinált ilyet de azok után ahogy megbántott ès vége lett leszartam és nem foglalkoztam vele. Józanon ezt persze nem adta elő,szóval hagytam a fenébe és ráhagytam.
2014. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha írok neki, az nagyon gáz? Félek, hogy nem válaszolna rá, és beégnék..
2014. okt. 11. 19:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán tudassam vele, hogy elköltözöm? (Közel élünk egymáshoz...)
2014. okt. 11. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem azt jelenti, hogy alkoholizált
2014. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, szakítás után is egyfolytában, de akkor nem keresett...
2014. okt. 11. 19:42
 8/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele,hagyd a fenébe!!
2014. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!