Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elmondani az Anyunak, hogy tetszik ez a srác?

Figyelt kérdés

Szóval egy tőlem egy évvel idősebb fiú tetszik, vagyis nem tetszik, hanem egyszerűen mondva szeretem, egy lelkitáts, aki nem hagy hiányokat maga után, és azt érzem életemben először, hogy kölcsönös, bár rövid ideje ismertem meg, de én továbbra is szeretném őt jobban megismerni szépen lassan. De az Anyu nekem a legfontosabb és elvált szülők gyereke vagyok, egy kisebb fiútesóval és nem tudom hogy az Anyu hogy reagálna rá, hogy ilyen fiatalon járjak valakivel, akiről most még nem is tud, mert félénk vagyok róla egy szavat is ejteni. 15/L


Esetleg ha van valamilyen személyes tapasztalatok ilyen ügyben, akár pozitív, negatív, mostani vagy régi, kérlek osszátok meg velem:)



2014. okt. 11. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz ne mondd el. :)
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Szia Anya! Van egy srác, aki tetszik..."
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én azt sem mertem elmondani, hogy barátom van... és mai napig nem tudja meg
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam már erre, hogy minek elmondani, hiszen a tudta nélkül is steretnénk egymást, de én úgy képzeltem el, hogy ha már járunk, akkor eljöjjön néha hozzám, vagy ha elmegyünk pl moziba, akkor tudja az Anyu hogy vele vagyok, mert belecsavarodnék a hazugságokba... De van barátnőm, aki így csinálja a mai napig, és folyton jár a sráchoz, de ahogy hallom laposodik is el az egész
2014. okt. 11. 22:29
 5/5 pocakkk ***** válasza:
muszály elmondd neki! 15 évesen nem vagy olyan fiatal, hogy ne lehesden barátod :) persze nem azt mondom holnap feküdjeek le... és anyudnak jól esne ha elmondanád van aki tetszik. ha meg nem mondod és kiderül az még rosszabb!
2014. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!