Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljon egy olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy olyan pasi, akit a kisfiús, gyerekes vonásai miatt nem vesznek férfiszámba a csajok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Varjon a csajozassal, tanuljon... Nekem is ez volt sokaig a bajom, emiatt jo keson vesztettem el a szuzessegemet, de utana ram szakadt hirtelen a noi tarsadalom es le se tudtam vakarni a noket utana. :D Ido kerdese, amik ranezesre erett pasi feelinged lesz.. De ne aggodj, utana jo lesz :-))
2014. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első, gondolatolvasó vagy....


kérdés megnyitás előtt ugyanezt akartam válaszolni.

2014. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem olyan a helyzet hogy 27 leszek lassan, de elkérik a személyim elmúltam-e 18... szerintem 10 év múlva jön el az én időm.
2014. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, ha 27 evesen nincs pasi alkatod, akkor az mar orvosi problema... Elsosorban hormonalis gyanu
2014. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ugyanez a problémám,a lányok is kb. kisfiúnak néznek,pedig egyáltalán nem vagyok már az,sőt a viselkedésem alapján végképp nem. :) A fiatalabb lányok még csak csak néha rám néznek,de a korombeliek semmibe vesznek,inkább röhögnek rajtam...

23/F

2014. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy nem tudok bízni benne, hogy tényleg jobb lesz.. Ha biztosra tudhatnám, hogy később férfiasabb leszek, és nem lesz már ez hátrány, akkor nem zavarna, így viszont állandóan attól szorongok, hogy én sosem fogok kelleni, vagy max valami olyannak akinek nem jut jó pasi.
2014. okt. 12. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

4:


sokan amúgy nem ismernek és aki rájön hogy ki voltam és ki lettem, úgy néznek rám mint akik még nem láttak élő embert

2014. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!