Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljon az a pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon az a pasi, aki 28 helyett 40 nek néz ki a sok stressz, kemény szellemi munka miatt és nem veszik már férfiszámba a lányok, egy sem?

Figyelt kérdés
Nem tréfa. Nem napi fröcsögésként írtam ezt ki, mielőtt valaki letámadni. 2-3 éve Elég sok bókot kaptam a lányoktól, most már semmit senkitől sem. Hihetetlen. Nem tudom mi történt. Pár ránc, megritkult haj, stresszes arc és már mindenki 40 nek hisz, nem állnak velem szóba. mintha valami rossz álom lenne. Ha nagyon kell kép, akkor privátban küldök, már küldetem itt régebben többet is, tehát valakiknek biztos ismerős leszek. Mit tegyek?
2013. dec. 25. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Küldheted nekem azt a képet, nagyon kíváncsivá tettél!


Amúgy meg igen, a stressz kikészíti az embereket, ahogyan a cigaretta és a túlzásba vitt szoláriumozás is. Pont ezért sz@rtam le mindent a munkahelyemen, minimálbérért biztos nem teszem magam tönkre. Nem értették a lazaságomat a többiek.

2013. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, hátha tudok segíteni. :)
2013. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vicuska87 ***** válasza:

Háááát egy kicsit próbálj meg adni a külsődre! MI az amitől jobban nézhetnél ki??

Ezt csak te tudod....

2013. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul fogod fel. Idővel MINDENKIN megjelennek az idő jelei, nőkön, férfiakon egyaránt. 30 körül pár ránc? Mindenkinek van. Megritkult haj? Tesztorteron. A kopaszodásra hajlamos pasik huszonéves koruk végén elkezdenek kopaszodni. "Stresszes arc"-ot még nem láttam, de ha ezen múlik, akkor értelemszerűen a stressz feldolgozása oldaná meg.

Tessék elfogadni, hogy öregszel. Igenis minden kornak megvan a maga szépsége, egy 50 éves pasi is lehet sármos (nagyon is). Csak hát idővel már nem lesz elég a "helyes pofika", hanem egyéb értékeket is fel kell tudni mutatni... mondjuk érett, vonzó személyiség, stabilitás, kisugárzás, korodnak megfelelő egzisztencia...

2013. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Foglalkozz többet magaddal.Fodrász,kozmetikus,és férfi létedre arckrémek,mert nekik is gyártanak külön. Öltözet felújítás.és elgondolkozni azon,hogy miben változtál meg nem csak külsőleg.
2013. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mutasd! Elég hihetetlennek tűnik így.
2013. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet. Dolgozz kevesebbet!
2013. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem annyira könnyű másik munkahelyet keresni, ahová már bedolgoztad magadat és valamelyest megbecsülnek. Nem könnyű 4 év munkáját elhajintani, hátha az új jobb lesz. Ez nem ilyen egyszerű manapság.
2013. dec. 25. 14:36
 9/19 A kérdező kommentje:
Küldtem képet, de válasz csak egy embertől jött. Bármilyen jó lett volna, de csak egy valaki tudott visszaírni. Azért köszi.
2013. dec. 25. 14:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam képet...
2013. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!