Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő mellett barátkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett barátkozás lányokkal hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek, úgy alakult a helyzet, hogy összejöttem 1 lánnyal, viszont ennek ellenére nem szeretnék lemondani a más lányokkal haverkodásról. Ezt mondtam is neki és nem probléma h vannak, viszont én ha úgy alakul ami nem ritka akkor újabb lánybarátokat is szoktam szerezni. Tehát pl összemosolygunk az utcán/metrón/buszon/stb.. v épp adódik egy szituáció és kedvesnek tűnik a lány akkor elkérem az elérhetőségét vagy beszélgetek vele és ha jófej akkor később is tartom vele a kapcsolatot. Viszont sose gondolok rájuk úgy mint lehetséges barátnő jelölt.


Szerintetek, hogy lehetne ezt elmondani a bnőmnek, hogy ne akadjon ki?

Én csak így tudok meglenni, ha folyton megismerhetek új embereket. Fiúkat is szoktam de kevésbé, meg ugye az ilyen szempontból nem is érdekes.


2014. okt. 13. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 13?
2014. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21
2014. okt. 13. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
:D Ehhh pedig ez ilyen tini probléma szokott inkább lenni. Szerintem kérdezed, meg hogy, ő nem szokott pasikkal beszélgetni? Na ugye
2014. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen , és valószínűleg nem is tiltaná, de mégis félek megkérdezni. de ha meg sunyiban csinálom és kiderül még rosszabb.
2014. okt. 13. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
sehogy sem fogsz tudni lányokkal haverkodni.. fogd fel!
2014. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ember, azzal beszélgetsz, akivel akarsz, ezt SENKI nem szabhatja meg neked.


Gondold végig, hogy egy emberi lény vagy, aki ennélfogva bizonyos alapjogokkal rendelkezik.


Nem mondhatja meg neked senki, hogy mire gondolj, hogyan érezz, kivel beszélj, mit szeress enni, inni, vécére menni, stb.


Aki ilyet próbál rád parancsolni, azt azonnal hagyd el, vagy ha valódi hatalommal rendelkezik, öld meg.

2014. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!