Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon örülnék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon örülnék, ha normális válaszokat kapnék tőletek! A kapcsolatban egy ilyen lányt megunnátok rövid időn belül? Mit gondoltok a leírtak alapján rólam?

Figyelt kérdés

Megpróbálom részletesen bemutatni magam, és ezek alapján kérlek őszintén válaszoljatok,hogy unalmas lenne-e egy ilyen lánnyal egy kapcsolat?

Ami a külsőm illeti: sokak szerint vonzó vagyok, modell alkat, vékony,de formás, sokat sportolok,formás a fenekem viszont picike a mellem.A hajam hosszú barna, zöld szemem van.

A belsőm: Általában csendes,visszafogott lány vagyok.Nem vagyok a társaság középpontja, nagy tömegben nem feltűnősködöm.Viszont a barátaim körében nagyon jól feloldódok és csak ők ismerik az igazi énem. Nem szeretek sokat beszélni,és csak azzal tudok felszabadultan ellenni,akit már egy bizonyos idő alatt jól megismerek.Ezért van az,hogy az ismerősök kis csendes lánynak ismernek.

Viszont azért szeretek eljárni szórakozni,imádok táncolni, a vígjátékokat,az állatokat,szabadidőmben kutyámmal sétálok,zenét hallgatok,barátnőkkel csinálunk ezt-azt.Szeretek eljárni táncolni és koncertekre,vagy akármilyen eseményre,még ha nem is vagyok társasági ember.Új helyekre imádok elutazni és kipróbálni dolgokat,bár erre ritkán van lehetőségem.

Egy hosszú kapcsolatom volt,amiből rengeteget tanultam mindenféle téren.Olyan dolgokat,mint pl nem éri meg féltékenynek lenni,mert azzal csak a kapcsolat romlik.Ha van párom nyugodtan elmehet a haverjaival ahová akar,amíg nem csal meg és ez nem megy a kapcsolat rovására.Nem nyaggatom hülyeségekkel,nem vonom kérdőre amiért x ideig nem jelzett, mert tudom,hogy ha szeret úgysem csal meg.Utálok veszekedni,és ezt mindig is próbálom kerülni.Ha úgy adódik,azt tartom logikusnak,hogy minden problémát vagy esetleges félreértést meg kell beszélni nyíltan és őszintén, nem dunnyogni és megsértődni.Tudom,hogy a folyamatos apró veszekedések idővel csak eltávolítják a feleket egymástól.Lehetnek lány barátai tőlem,tudom,hogy ha többek lennének,akkor nem lenne mellettem...tudom,hogy kell szabad tér a kapcsolatban,ami alatt mindenki a saját dolgát végzi,ami sosem gond,inkább utána együtt közös programot is szervezünk.Egyéként szeretek néha csak úgy ellenni szó nélkül, babusgatni a párom,masszírozni,simogatni és puszilgatni....

Szexuális téren nagyon nyitott vagyok,úgymond "sokszor és jót", szeretek irányítani,kipróbálni új dolgokat.

Szeretem a humort, nem vagyok prűd és a pikáns vicceken sem sértődök meg.

Viszont valahogy társaságban még sosem tudtam normálisan feloldódni.Próbáltam változtatni,viszont én ilyen vagyok, nem ment.Egyszerűen nem tudok sokat beszélni mindenféléről,persze azért van véleményem a dolgokról.Mindent átgondolok kétszer,és csak azután mondok bármit is,mielőtt meggyőződtem róla,hogy nem hülyeség.Valamilyen szinten félek is attól,nehogy rosszul mondjak valamit és aztán rajtam röhögjenek idegenek.

A mostani párommal lassan egy hónapja vagyunk együtt,és ő nekem teljesen ellentétem.Legalábbis társasági élet terén.Ő ismert, szinte minden második ember a környékről barátja, elmegyünk egy szórakozóhelyre szinte mindenki köszön neki, odajönnek,stb.Gond nélkül kommunikál bárkivel,sok barátja van.

Elkezdtem azon gondolkodni,hogy egy ilyen ismert fiúnak,miért épp ilyen barátnő kell,mint én? Hogy-hogy nem talál unalmasnak? Igaz,hogy sok programban benne vagyok,viszont ha elmegyünk valahova én mellette egy kis kukának érzem magam.Szerintetek megunhatja ezt egy idő után és egy nagyobb szájú csaj után nézne?Mert általában hallgatok mellette,hisz olyan témákról dumálnak általában amiben én nem voltam benne így nem is lenne mit hozzászólnom.

Ha tapasztaltatok már ilyet,esetleg hallottatok már hasonló helyzetről,írjátok le mit gondoltok.Megpróbáltam mindent elmondani magamról,de ha kihagytam valamit és szükség van még fontos infóra,kérdezzetek.

Mit gondoltok? 18l


2014. okt. 13. 15:11
1 2
 1/19 DanteSparda ***** válasza:
azt gondolom hogy ezt kevesen fogják elolvasni rövidebben kelettvolnafogalmaznod
2014. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez olyan hosszú hogy én ezt tuti el nem olvasom.
2014. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Félek attól,mikor jön az, hogy rájön,hogy neki is egy olyan menő csaj kell,mint amilyen ő...
2014. okt. 13. 15:14
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ha ez mind igaz akkor kellene klónozzalak,mert az ilyen csaj nagyon ritka
2014. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért lesz valaki aki el is olvassa? Mert nekem tényleg fontos lenne legalább egy segítő válasz :/
2014. okt. 13. 15:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Jelentem végigolvastam,és összetenném a két kezem egy ilyen nőért! 24/F
2014. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nos végig olvastam. A leírtak alapján nagyon aranyos vagy, és szimpatikus számomra :) De figyelj, ha a mostani párod nem panaszkodik, hogy te ilyen vagy akkor nem hiszem hogy más lány után nézne. És lehet hogy pontosan ezen tulajdonságaid miatt választott téged és nem mást. Az idő előrehaladtával úgy is meglátjátok, hogy a összeilletek-e vagy sem. De szerintem egyenlőre nincs miért aggódnod ^^
2014. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Nos én inkább hallgatag féle vagyok és olyan lányokat keresek akik sokat szeretnek beszélni megosztják a gondolataikat velem mert kitöltik azt az üres teret ami miattam keletkezik. Lehet a barátodnál is pont ez a helyzet de nem biztos. Ne érts félre nem akarok előítéletes lenni de ha csinos vagy akkor előfordulhat, hogy inkább csak ez számít neki a többi másodlagos. Ha küldenél némi információt a barátodról akár fbook elérhetőséget ilyesmit akkor tudom picit analizálni férfi szemmel, hogy mire számíts felőle. Sokszor csináltam ezt ismerőseimmel sose fogadták meg amit én mondtam és 99%-ban nekem volt igazam. 21F
2014. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért van veled, mert szeret. Ha társaságban nem is vagy a középpontban még az nem baj. Az a lényeg, hogy veled érezze jól magát. Szerintem emiatt nem fog rád unni. Én személy szerint örülnék egy ilyen lánynak, mint te, szóval szerintem a barátod is szerencsésnek érzi magát, mintsem elhagyjon :)
2014. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
#8-as vagyok elfelejtettem kiemelni, hogy természetesen privát üzenetben küld el ha elakarod egyáltalán.
2014. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!