Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy olcsó, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy olcsó, és egy drágább művagina között?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 2000 ft-os, meg egy 15000 ftos között? Látszatra ugyan olyanok, és egyiknek sincs semmi különleges dolga, akkor csak a márkát fizetem meg?
2014. okt. 13. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A tapintás/érzet.

Nekem 15000+-os van, de ez simán van olyan, mint egy igazi, sőt...

2014. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A drágábbra rá van nőve egy nő is.
2014. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A drágábba beledugod a faszod és tuti nem bírod 5 percnél tovább, úgy elélvezel, mint annak a rendje. Az olcsóbb meg pénzlehúzás. :)
2014. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

"(...)de ez simán van olyan, mint egy igazi, sőt..."


Hát édes öcsém, akkor csak kefélgesd a műpinádat, ha szerinted a műpani a "sőt..." kategória.

2014. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

"ez simán van olyan, mint egy igazi, sőt..."


Az semmi, nekem olyan van, hogy még főz-mos-takarít is!


Különben meg neked inkább a kecskét javaslom ezzel a mentalitással.

2014. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6


tapasztalatból ajánlod gondolom, csakis személyes kipróbálásod után...

2014. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszonyítani sajnos én sem tudok, mert nekem is csak egy van, egy drágább puncis Fleshlight Vortex, de csak ajánlani tudom. :) Imádom használni, barátnő mellett is elő szoktam venni. Nagyon hatékonyan stimulál, óriási orgazmusom szokott lenni tőle. :) Egy nővel ugyan nem ér fel, viszont a valódi puncinál sokkal jobb, mert jobban stimulál, izgatóbb érzés, viszont a puncihoz tartozó nőt nem pótolja. Nem szuszog, nem karmol, nem ölel, nem csókol, nincsenek hüvelyizmai, stb. De ha csak a puncit nézem, akkor annál többet nyújt. :)
2014. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem érdemes olcsót venni, az csak pénzkidobás ! Ha érdekel, hogy milyet vegyél, akkor írj privit :)
2014. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!