Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akkar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akkar velem senki se járni?

Figyelt kérdés
Barna hajú,170 cm magas vékony és mások szerint kedves és vicces.Átlagosan szép 15 éves lány vagyok.Nem sminkkelem magam ,de azért oda figyelek a kinézetemre.Már sok fiúnak tetszettem,de soha nem léptek semmit.
2014. okt. 14. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy van valami gond veled, vagy túl jó vagy (nem szarkasztikusan) és nem mernek feléd közeledni...te kimutatod ha valaki tetszik neked?
2014. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Probálom kimutatni,rá mosolygok,meg probálok vele beszélgetni...
2014. okt. 14. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Én neked is azt tudom mondani, mint a legtöbb hasonló korú szép lánynak amikor értetlenkednek:


Nem tudják, vagy nem érzik, hogy ők is tetszenek, tetszhetnek neked, ergó elhívhatnak.

Felnőttként is elég gáz, amikor megégeti magát az ember, középiskolában meg a haverok körében eláshatja magát az, aki kezdeményez de elutasítják. Egy átlag srác, azaz olyan akinek a látványára nem indul be elsőre minden nőnél a reprodukciós ösztön, nem fogja megkeseríteni az életét a középiskolában ha nem tudja, hogy egyértelműen zöld utat kap a lánytól azaz nem tudja majdnem biztosra, hogy kezdeményezhet.


Sokkal de sokkal nyíltabban kell mutatnod vagy legalábbis el kell kezdened jelezni egy srác irányába aki tetszik neked, hogy bejön neked. A srácok, ha kapnak bátorítást, egyértelmű jelzést akkor lépnek.

Lehet, hogy aki neked tetszik annak te is tetszel csak nem tudja, hogy ő is bejön neked.


Ennyi a kulcsa az egésznek. Ha megtanulod megfelelően jelezni a srácoknak vagy a srácnak, hogy elhívhat(nak) akkor hidd el rövid időn belül valaki el fog hívni.

2014. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mosolygás nem elég. Az, hogy csak próbálsz beszélgetni nem elég.

Adott srácot aki tetszik pl hívd pasinak a többieket akik nem tetszenek srácnak. Ebből pl lehet érezni, hogy másként gondolsz rá mint a többire.

Tehetsz megjegyzést a kiszemeltél arra hogy bejön ez vagy az amit ő csinál.

Stb. stb. lényeg a megfelelő, nyílt jelzésen van.

2014. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a hosszú választ.Hogy mutassam ki hogy tetszik?
2014. okt. 14. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
írtam egy két példát #5 kommentben
2014. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat,akkor megprobálom így.
2014. okt. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!