Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell felszedni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felszedni valakit egy bulin? Van erre valami jól bevált módszer?

Figyelt kérdés
Itt főleg fiukat kérdek. Tegyük fel, hogy buliba vagytok és kinéztek egy csajt. A zene szól mint állat, a lányt nem ismeritek, épp, mittom, táncol a barátaival.

2012. dec. 28. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkapod a derekánál, aztán vállra kapod, és rohansz
2012. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamegyek, megfogom a derekát, aztán felemelem.
2012. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy fiúkat kérdeztél főleg, és én lány vagyok, de van némi fogalmam. Abszolút lány válogatja, így annyira bevált módszer szerintem nincs. Van, akihez odamész táncikálásra felkéréssel kb, és hagyja, hogy táncolj vele. Olyan is van, akinek ha a fülébe "súgsz" valamit, pl. h milyen csinos, megkérded h hívják, ilyenek, elkezd csevegni veled. Ha viszont egy olyan stílusú csajt fogsz ki, mint amilyen pl. én is vagyok, akkor szívás van, mert hozzám bárhogy nézhet ki a srác, ilyen körülmények mellett fog odajönni, valószínűleg elhajtom, mert zavar. Mondjon akármit is. Szerencsédre a legtöbb lány nem ilyen. Ezért is utálok elmenni csak barátnőimmel bulizni.
2012. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a "Szia,Peti vagyok,meghívhatnálak egy italra?Szeretnélek megismerni!" teljesen jó.Én azt szoktam elhajtani egyből,aki tánc közben odajön,elkezd taperolni,és zaklat.De arra is volt rá példa,hogy beszélgettünk a barátaimmal,erre odajött a srác,hogy menjek vele táncolni,mondtam hogy nem akarok táncolni,erre lelépett.Ha azt mondta volna,leülhet e beszélgetni,engedtem volna.

Szóval szerintem ez is jó módszer.De persze embere válogatja.

2012. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
o, hat ez wonderful. Egybol csajokat kellett volna kerdezzek XD
2012. dec. 28. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne légy nagyképű és rámenős. Bár vannak olyan nők akiknek ez bejön, rájuk van egy r betűs vulgáris kifejezés. Attól függ milyen szándékaid vannak vele...
2012. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!