Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem? (Leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem? (Leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Van egy lány . Egy gimibe járunk ő 13-os én 10-es. Az osztályunk egymás mellett van és minden nap találkozunk.

Szombaton elmentünk sétálni és kaptam egy SMS-t a szextárs szerüségemtől. (Dobni akartam már két napja de mindig elfelejtettem, vagy nem is akartam gondolni rá.) Mire a lány rákérdezett, hogy ki volt ez. És mivel hülye voltam elmondtam neki mindent. Itt még nincs is vége a történetnek mert ő teljesen azt hitte, hogy leszbikus vagyok pedig biszex. Azóta nem beszéltünk 2 szót sem és valahogyan annyira tetszik és bármit megtennék azért, hogy vele lehessek vagy egyáltalán beszéljünk legalább két szót.

Kérlek segítsetek! Hogy tudnék beszélni vele vagy mit csináljak ?



2014. okt. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, hogy te biszex vagy és hogy kipróbáltad a farkakat is. Ezzel nincs baj. Miért is könyvelnéd el magadban h lezbi avgy ha még a másikat ki se próbáltad? Ha ezen pedig megsértődik, akkor így járt. Azért nem hibáztathat, hogy kipróbálod az élet nyalánkságait. Beszéld meg vele. Ha nem megy, és nem hajlik rá, akkor sz@rd le!
2014. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ... Lehet hogy csak azért kell ennyire mert tudom , hogy nem kaphatom meg :/
2014. okt. 14. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

csinálj vele P o R n Ó t.

egyébként mAszTuRßálj.

2014. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Leszbi a csaj? Mert akkor nagyon jol teszi h nem foglalkozik veled es pontosan ezert, mert tudja, hogy mellette is becsuszna 1-2 pasis kaland. Nem veletlenul nem, vagy nem szivesen jovunk ossze veletek. (Tapasztalatlanok csak naivak :))


Lehet fujjongani, de altalaba a biszexek csak kivancsiak. Sok baratnom meselt dolgokat, szemely szerint nincs bajom veluk egyebkent, csak tudok dolgokat.


Egy leszbikus.

2014. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte voltál és egyenesen feleltél a kérdésére, szerintem ez jó pont. Mondd meg neki, hogy akitől akkor kaptad azt az SMS-t, az számodra nem érzelmi kapcsolat, és hogy sokat gondoltál rá.


Azt írtad, nem tudott róla, hogy biszex vagy, azt hitte leszbikus vagy. Ebből azt sejtem, hogy az a sétálás valamilyen formában, kimondva vagy csak sejtetve, de ismerkedés jellegű volt. Így pedig tényleg nincs miért vonakodnod, mindenkinek jól esik, ha valaki elmondja mennyit gondolt rá az elmúlt időben.


Sok sikert nektek, 26/F

2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!