Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Párkapcsolati téma (26/N)

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a párom 27, egy éve vagyunk együtt, 9 hónapja lakunk együtt. Az én kedves, jó kedélyű, aranyos párom az elmúlt bő 1-1,5 hónapban igen megváltozott. Elmondása szerint mostanában nincs kedve semmihez, nem örül semminek, itthon sincs kedve lenni. Próbálok beszélgetni vele, odafigyelni rá, de mindent elhárít. Kérdezem, hogy érzi magát, konkrét dolgokat is próbálok, de mindenre az a válasz, hogy "mittudomén". Tegnap elsírtam magam, mondtam is neki, de azt válaszolta, hogy nem érdekli. Amikor másokkal találkozunk mindig jókedvűnek tűnik, a haverokkal közös találkozásokon készült képeken is, de nem tudom, ez a valóság-e, vagy csak álca. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy jóban vagyok egy volt barátnőjével, beszélgettem vele erről, és azt mondta, hogy ő sajnos mindig ilyen volt. Vele se osztott meg soha semmit, se érzést se gondolatot. Kérdeztem a páromtól miért nem, azt mondta, ha mindig elbeszélné ami benne van, egy pokol lenne az élete. Ennél többet nem volt hajlandó mondani. Sajnos kérdezni se merek, mert nem szereti, ideges lesz tőle. Azt mondja,hagyja mindenki békén. Ha társaságban van, ez nem látszik rajta, legalábbis nem mutatja. Kezdem úgy érezni, hogy egy idegennel élek együtt. Szeretnék közel kerülni hozzá, de nem tudom, hogyan.

2014. szept. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A párod egy szociopata!Vagy egyszerűen nem tud boldog lenni
2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hagyd magára, ha nyűgös. A nők ilyen helyzetben sokkal rosszabbakXD
2014. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleg komoly gondjai lehetnek, a leirtak alapjan lehet depresszios is. Nem artana neki egy pszichologus, de persze ugysem akarna elmenni. Mivel igy hosszu tavon nem leszel boldog, ezert erdemes lenne konfrontalodni vele, es megtorni az ellenallasat, hogy kinyiljon, akar egy intervention jelleggel. Nyilvan ezzel kockaztatod a kapcsolatodat, mert lehet bepipul es otthagy, de szerintem miszaj ezt megoldani sajat maga miatt is.


25F

2014. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen sokan írtatok priviben, és többen is kérdeztétek, hogy régebben is ilyen volt-e. Nem, vagy ha ilyen is volt, én nem vettem észre. Nem csak az, hogy velem figyelmetlenebb, de ő maga is átment a mindig mosolygó, vidám emberből egy búvalrakott, nyűgös valakivé. Lehet, hogy a lelke mélyén mindig ilyen volt, és néha előjön neki, ezt sem tudhatom. Sajnos ez az egy év még kevés volt hozzá,hogy megtudjam, azt hiszem.
2014. szept. 23. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legbelül boldogtalan és nem miattad. Vannak ilyen emberek... Ha nem hajlandó beszélni, akkor lehet a kapcsolatnak lőttek.
2014. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Depressziós, esetleg pánikbeteg és a hozzájáró dolgok, személyiség zavar stb. Bnőm ilyen, első hónapban minden rendben volt, azóta nem tudja az érzéseit kimutatni irányomba. Elfogadtam, hogy ő ilyen és nem ellenem irányul. Nem tudsz te se mást csinálni, vagy elfogadod, vagy elhagyod.
2014. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!