Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, tetszek neki randiztunk , jönne második randira is de face-en csak én keresem mindig,meg élőbe se az a rámászos fajta, várjak hogy irjon rám vagy én keressem?
2014. okt. 14. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
várjál
2014. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem az ilyen csajok nem jönnek be... Lehet nem is tetszel neki annyira, csak mondja, és "sodródik az árral".. Szerintem keress olyan lányt, aki képes rendesen rád kocentrálni...
2014. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed azt fogja a lány hinni, hogy nem kell neked, teljes joggal tegyük hozzá, mert ha egy pasinak kell egy nő az lép mindig, még a leggyávább nyuszi is. Szóval ennek függvényében lépj.
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a frászt
2014. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3- as azert ez nem teljesen van igy:-)))
2014. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem hát, tuti vmi csaj írta :D
2014. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5 De így van:) Mindig igy van, ha egy nő igazán kell egy férfinek.
2014. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4 Nem frászt, ez az igazság.
2014. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de bazzeg, ha a nő nem ad semmi féle jelet annyira, hogy őt is érdekli a fiú , akkor szerinted ki a rosseb fog futni utána , ha folyton azt látja, hogy a csaj nem is érdeklődik , gondolkozzatok már , istenem ezt a felfogást, gondoljatok már bele kicsi, hogy nektek ,hogy esne ha a pasi sose írna neked , csak te neki és leszarna téged, te se lennél már lelkes -.-, ez oda vissza működjön az érdeklődés , a küzdés oké, de az ilyen szintű mint amit a kérdező mond, az már vicc
2014. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3-as, sok srac onbizalomhianyos es a noi jelzeseket nem erti,de leginkabb nem hiszi el.Alapbol ugy allnak hozza,h ok luzerek es ugysincs eselyuk.


Ha meg ugy erzik h eselyuk van, akkor is arra varnak h a csaj csinaljon valamit mondvan "mi van ha felreertettem valamit", "mi van ha nem is ugy gondolta?"Es non stop mi van ha...


Van olyan h a nonek kell megtennie az elso lepest,sot olyan is van h a masodikat is ahhoz,h a srac tegye meg a harmadikat.Hangsulyozom,ez csak olyan esetben mukodik ha a vonzalom/szerelem kolcsonos mindket fel reszerol mert ha nem,akkor a csaj csak nyomul ami taszito.

2014. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!