Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ne keressem őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne keressem őt többet? Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Szeptember óta tetszik, de soha nem kezdegettem vele, mert barátom volt és neki is barátnője.


Néhány hete találkozni hívott (már nem volt barátom), és egyértelműsítette, hogy meg akar dugni. Én belementem. Tudtam, hogy milyen: szédíti a lányokat, és ha tehetné, megdugná mindet. Mindig is távol tartottam magam az ilyen fiúktól, most viszont nem jött össze, és megtörtént. Kétszer is lefeküdtem vele.


Nagyon jó volt vele, de tudom, hogy ezenkívül nem várhatok semmit. Pár nappal miután megtörtént, el is húzott haza a koliból, és valószínűleg már soha többet nem láthatom (végzős, egy fél országnyira lakik tőlem)


A héten írtam neki nem egyszer, persze látta, de nem válaszolt. Pedig csak annyit küldtem, hogy szia... Szerintetek ne keressem többet? Egyáltalán miért nem akar nekem válaszolni?


Esetleges felmerülő kérdések: védekeztünk, nem maradt ki a mensim, nem vagyok terhes, anyum tud róla, és meg is kaptam tőle a magamét.


És oké, értem én, csak a szexre kellettem neki, valószínűleg én jöttem a sorban, de attól teljesen figyelmen kívül kell engem hagyni?



2014. máj. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz? Tudtad, mire számíts, belementél, utólag ne reklamálj... Mégis miért válaszolna, mit akarna tőled? Az ilyen típusú embert baromira nem tudod érdekelni, miután már beléd üríthetett, ráadásul kétszer is. Nyilvánvalóan nem érdekled, csak dugni kellettél, azt megkapta, ezután egy senki vagy számára. El nem tudom képzelni, hány éves lehetsz, ha ez nem egyértelmű neked...
2014. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A végén el kezdenél reménykedni, szóval azért nem keres, hogy ne is reménykedj....


a másik, hogy egy szimpla sziára én se válaszolok.

2014. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Oké, tökéletesen értem, amit mondasz, és magam is leírtam a kérdésemben. De egy sziára nem lehet válaszolni, ha már mást nem azt, hogy hagyj békén?

2014. máj. 24. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Felfogod, hogy annyira se számítasz a pasinak, hogy visszaírja, hogy hagyd békén? Képzeld már magad az ő helyébe... tudod mit gondol rólad? Hogy egy naiv kis liba vagy, aki belezúgott, és hiába mondta neked, hogy csak szexelni akar, nem tudod felfogni, és zaklatod... Még ha nem is így van, hidd el, ezt gondolja, és nyilvánvalóan ezért nem méltat arra sem, hogy válaszoljon neked.
2014. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi, hogy elmondtad a véleményedet. Azt hiszem igazad van. Nem keresem őt többet.
2014. máj. 24. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogyha kicsit bunkóra sikeredett, így visszaolvasva az, de tényleg csak magadnak ártasz, ha keresed őt, magadat alázod vele. Azt pedig nem szabad:)
2014. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!