Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valami nagyon vonzott a másikban, de nem tudtátok, hogy mi az?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki eleinte hónapokig nagyon idegesített (hozzáteszem, sosem beszéltünk még 1-2 mondatot leszámítva), aztán egyszer csak fordult a kocka és most már hihetetlenül vonz valamiért. De nem tudom megmondani, hogy miért, külsőre nem tetszik annyira, átlagosnak mondanám. Csak egyszerűen jön egy sugallat amikor a közelemben van, hogy milyen lehet hozzáérni... miért van ez, veletek volt már hasonló?
2014. okt. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

*jön egy sugallat amikor a közelemben van, hogy milyen lehet hozzáérni.


Én ilyen tipusú ember vagyok, akihez mindig hozzá akarnak érni az emberek. Akár gyerek, akár nő, akár férfi.


Miért akarod megérinteni?

2014. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy fogalmam sincs. Külsőre nem vonz különösebben, fogalmam sincs, mit látok/érzek benne.
2014. okt. 14. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Van,velem ugyanez van:-)))Egy evig eszre se vettem h letezik,pedig mindig tudtam h bejovok neki, de mindig ugy voltam vele,h "atyavilag ez tok gazul nez ki"


Es akkor a semmibol,egyik naprol a masikra megtetszett,de olyan szinten hogy mostmar tokjo pasinak latom annak ellenere h pontosan tudom h nem egy jokepu srac,nekem megis az:-)))


Plusz ehhez meg vekony is,ami a halalom de rajta meg ez is tetszzik:-))Egyszeruen nincs rajta olyan dolog ami ne tetszene es en is kb.meg akartam halni h hozzaerhessek a borehez:-)))


Aztan volt egy olyan stadiumom,h frankon ugy ereztem h annyira jo pasi h az mar a topmodell szintjet surolja (igen,ez meg mindig a vekony srac aki nem jo pasi) es egyszeruen total odaig vagyok erte:-)))Mindenki rajtam rohog,h mennyire gaz mar a srac.....de egyszeruen full jo pasinak latom es tok buszke lennek arra,ha o lenne a pasim:-)))


Tok cuki:-)))Es neki vannak a vilagon a legszebb szemei:-)))Es az is bejon h magas:-)))))

2014. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Hát te aztán a felhők fölött vagy ezerrel:xDD Jó is az, csak nehogy leess..:)
2014. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es igen,de tudom h csak fellangolas a reszemrol,reszerol sokkal tobb:-)))Mindig probalom emlkeztetni magam arra,h o alapvetoen csunya,csak en latom szepnek....de ez nem segit:-))))))))
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!