Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a párom előtt, ha utazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a párom előtt, ha utazás közben meg kell állni wc miatt?

Figyelt kérdés
Elutazunk Észak-Magyarországra, 2 óra vonattal és még 3 busszal...és sajnos nem valószínű, hogy a 3 órát kibírom :S Ráadásul busszal...

2014. okt. 15. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem áll meg a busz valami nagyobb buszmegállóban, ahol esetleg vár 5-10 percet? Ott szólhatnál a sofőrnek, hogy várjon meg...
2014. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A húgom is ezzel a problémával szenved. Amúgy nem ciki.
2014. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na már baj van a veséddel, cukroddal...lángész emberek vannak.

Én megiszom a napi 2-3 liter folyadékot és bizony nem birok ki 3 órát. Néha igen,néha nem. Inkább minthogy bírjam 6 órát és igyak napi fél litert.

Visszatérve a lényegre, miért ciki? Más is jár klotyóra. Ha akkor kell,hát akkor kell.

Az én párom ,ha kocsival megyünk már automatice kanyarodik le egy óra utazás után valami bevásárlóközponthoz,mert tuti mennem kell,én ilyen vagyok, mindig rámjön .

2014. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
# 13 te is megnézethetnéd...
2014. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

32-es válaszoló

Aztán gondolkozz el azon, hogy ciki e tüsszenteni a barátod előtt, hiszen tüszi közben némi turha is kifröcsög, meg nyál, és hát az is ciki lehet, hogy összeturházol valamit, vagy csak köhögsz. Egyébként enni mersz előtte, hiszen az evéstől szarni is kell. Vagy inni, mert abból meg vizelet lesz, az meg nem rózsaillatú, hanem ammónia. Egyáltalán csókolózni szabad, hiszen tiszta nyál a szátok, és előtte még ehettetek is ami megint szarást eredményez. Tényleg mikor az ondótól lucskos f.a.s.z.át belédtuszkolja az nem ciki, hogy a makkosát összekened puncilével? Hiszen nagyon közel van hozzá a szarókád meg a pisilőkéd.

Sőt! kinyalni ki szokott? Vagy van hogy te szopod le? Mert akkor gyakorlatilag a kiválasztószervét veszitek egymás szájába, később meg még biztosan smároltok is. PFEJJ, ez de undorító!

Tudod mi a ciki?

EZ: [link]

De ez k.u.r.v.á.ra.

2014. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
# 15 szerintem arra gondol, hogy ciki-e, hogy rá vár az egész busz, amíg ő a bokorban pisil
2014. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16: Mert más ember nem fog elmenni WC-re... Aha. :D

Lónak a ...t. Más is huggyozik (így jól megnyomott GY-vel), meg szarik. Természetes dolog. És az nem lenne ciki ha arra kéne várni, hogy szívja már el végre azt a szájbatekert tetves cigit? Mert bagósokra többet kell várni ilyenkor, ez a tapasztalatom.

2014. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
# 17 nem mondtam, hogy szerintem nem lesz lehetősége elintézni, csak hogy rossz irányba indultál az előző válaszoddal
2014. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem, én nagyon is jó irányba indultam el. A csajok valamiért azt hiszik, hogy a szarás, pisilés az ciki. Tudjuk, hogy a lányok is büdöset szarnak, és nem rózsaillatút. :)

És? A társas utazásnak meg megvannak ezek a szépségei. De gondolom a kérdező nem tervezte a briós kitekerése után még kiolvasni Danielle Steel legújabb könyvét ott a fajanszon gubbasztva, hanem törlés, kézmosás, tipli. Így meg nem hinném, hogy 10 perc alatt nem lerendezhető. Max ha igen alapos akkor 15 perc. Szóval én azt érzem emögött, hogy ciki a pasi jelenlétében üríteni.

2014. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#14 mit nézessek meg? Hogy iszok sokat és ezért wc-zek is néha-néha ?

Látszik,hogy sokat értesz hozzá.


`A férfiak, amikor szükségét érzik, egyszerre szabadulnak meg a nagyobb mennyiségű vizelettől, míg a lányok gyakrabban és kevesebbet ürítenek. Mindennek az az oka, hogy a férfiak hólyagkapacitása sokkal nagyobb. A nőknek sokkal gyorsabban telik meg a kis hólyag, rövidebb a húgycsövük is, ezért sokkal érzékenyebbek a húgyúti fertőzésekre is`

2014. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!