Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kereshet meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kereshet meleg prostiként külföldön (Németország, USA, Ausztrália, Ausztria, Hollandia) aktusonként, egy jóképű, kreol bőrű, művelt, bár kissé húsos ( kb 6 kg felesleggel rendelkező) fiú? Ha melegekkel szexel? (Ismerősöm ezt csinálja)

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
kérdezd meg az ismerősöd
2014. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
jóképű, kreol bőrű, művelt, bár kisé húsos = egy dagadt műmájer oláh cigány
2014. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem itt kint Németeknél te először egy óránként 50eurót elkérhetsz..a lányok 30euro/óra. És ugye egyre feljebb mehetsz a ranglétrán aztán el érhetsz 500 euró per órát is ha nagyon jó vagy..beszélsz egy stricivel és megmondja mit tud belőled kezdeni.
2014. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány...még csak félvér sem. Nem folyik a testem, inkább formásnak mondanám magam, csak úgymond "van mit fogni" nem vagyok olyan, akin átfúj a szél.
2014. aug. 13. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Az oroszoknál rengeteg rejtőzködő meleg meleg van, akiket nemcsak kivágnának a munkahelyükről, ha kiderülne a nemi identitásuk, hanem meg is lincselnék őket, így sokat fizetnek az inkognitójuk fennmaradásáért.
2014. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, és tudakolózok, mert erről semmi sincs fent a neten, csak az, a nőknél mi van!...UI: az első válaszolónak üzenem....nem mesél semmit, mert azt vallja: jobb, ha inkább nem mesél róla, ....nem azért mert szégyelli, hanem mert ő kicsit magának való. Pocsék volt a gyerekkora :P
2014. aug. 13. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ausztrália a világ meleg központja. Biztos vagyok benne hogy itt egy fillért sem keresnél mert itt annyian vannak. Miért nem próbálsz meg dolgozni valamit mint egy normális nő vagy férfi?
2014. aug. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hollandiában max a 25-ösbe állhatsz ki, és ugye abból még le jön némi költség pl kirakat bérlés járulékok, de naponta egy 200eurót simán meg kereshetsz havi szinten 3-4 ezer euró körül. Persze ha kicsit jobban lestrapálod magad akkor többet is csak nem biztos hogy megéri.
2014. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
A női kurv.áknál 50€ egy menet, nem tudom ez segít-e valamit. De jó suska:D
2014. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az az igazság (lehet neked hülyeség), de nekem már majdhogynem mindegy mivel keresek pénzt, lelkileg nagyon nem tudna tönkretenni semmi, pár dolog kivételével.

Ausztráliáról pont nem gondoltam, főleg, hogy Magyarország úgymond egy k**vaföldje. :P ....de köszi az infót. Meg most tanuljak 4-5 évet egyetemen (ha egyáltalán felvennének) ahol megint fizetni kell, (ahhoz megint munka kell) és utána 25-26 évesen megint nem vagyok sehol....ezért kérdeztem, meg el is gondolkodtatott a dolog. Ráadásul mennyi egyetemista hirdeti magát jesszus!... UI: a fiúk drágábbak mert sokkal nagyobb rájuk a kereslet, mint amennyi a kínálat, ezt tudom. A formás (husis de nem kövér) is keresett vagy csak a kisportolt? Infókat köszi! :)

2014. aug. 18. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!