Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonnéhány éves fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonnéhány éves fiúk, milyen érzés, ha bejöttök egy tőletek 4-5 évvel idősebb nőnek, méghozzá olyannak, aki titeket sem hagy hidegen?

Figyelt kérdés

Másabb, mintha a korosztályotokon belüli lánynak vagy fiatalabbnak tetszenétek?

Korortokat is biggyesszétek oda légyszi



2014. okt. 13. 20:05
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
49%
nekem a fiatal csajok jönnek be igazán
2014. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó, jobb mint egy korombelinek vagy fiatalabbnak.

22

2014. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
qurva jóóó!
2014. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az ilyen szitu. Ahol dolgozom, ott is van pár csaj, aki idősebb nálam 4-5 évvel, egyről biztosan tudom, h bejövök neki, a másikról csak sejtem. Jó érzés, mikor egy idősebb nő célozgat, flörtöl. :)

Kicsivel másabb számomra, mert egy fiatalabb csaj általában másképp próbálja tudtomra adni a dolgokat.


28F

2014. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem egyszer volt már ez és kapcsolatok is lettek belőle. állati jóóóó :D
2014. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért jó kérdező, mert érzem, hogy egy kész nőnek bejövök és tetszem, érzem azt, h komolyabbak mivel idősebbek és tudják mi a jó a szexben, minden másban.
2014. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszene a dolog... mert nem hagynak hidegen a nálam idősebb nők!


23/F

2014. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5 év a max difi nálam ami belefér, úgyhogy épp jó még :)

semmi különösebb érzés amúgy.

29/F

2014. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon is bejönne dolog...ilyenkor általába az idősebb fél kezdeményezőbb és így jobban lehet tudni hogy van e valakije vagy sem és érdekled még így is fiatalon valamint önbizalmat is ad. A másik hogy sokkal mélyebbek a vágyaik és tudják mit akarnak valamint gondoskodóak néha befigyel az anya fia szerep és sokkal inkább szeretetre vágynak mert már látták az összes többi rizsát és lehet azért mert megfog egy fiatalabb ártatlan és tapasztalatlan személyisége de ebben semmi rossz nincs. 24/f
2016. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!