Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el hogy minden embernek tetszem? És ez mit jelent miért mondta rám ezt ez a fiú miért nem akar?

Figyelt kérdés

pedig szép vagyok kedves okos is csinos vagyok 174 cm 51 kg és eddig minden fiú oda meg vissza volt tőlem de nekem nagyon tetszik egy fiú és látszólag nem is tetszem neki pedig mindig megyek kérdezem mi van vele mit csinált mond két szót aztán elkezdem neki mondani én miket csináltam meg mit fogok mit szeretnék tehát már egy csomó mindent meséltem magamról is de mintha nem érdekelné és a múltkor pont amikor már olyan jól éreztem magam meg nevetgéltem és meséltem mi volt aznap szinte rám mordult hogy hagyjam már békén és hogy túl sok vagyok nem értem

mi az hogy túl sok? én ezt nem értem milyen ha valaki túl sok? túl jónak tart magához vagy ezt hogy kellene értsem?



2014. okt. 15. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy nem érdekli a sok süketelésed. Keress mást magadnak, mert őt nem érdekled.
2014. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az ego befigyel xD

A túl sok azt jelenti hogy unja hogy a nyakára jársz és nem hagyod békén holott ha szóval nem is de tettekkel kimutatta hogy magasról tesz rád. A finom jelekből érteni kell.

2014. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Túl sokat beszélsz.
2014. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit egoisat.

Amúgy sehogy,van akinek tetszel van akinek nem,fogadd el,ne legyél IQ betyár.

2014. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy úgy gondolta. Ne lógjon annyit rajta, ha ő nem szeretné ne menj oda hozzá beszélni, legyél kicsit visszafogottabb vele, kevésbé rámenős!

Azt hogy túl sok vagy, pont úgy értette, ahogy mondta. Túl sok az amit csinálsz, hogy nem hagyod békén, még minden

2014. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

de mérnem érdeklem? Ezt nem értem

amúgy nem vagyok egoista

2014. okt. 15. 18:51
 7/19 A kérdező kommentje:
de ha én nem mennék oda ő az életbe nem jönne oda hozzám nem annyira nyitott egyéniség mint én inkább félrehúzódóbb ezért is gondoltam hogy jő ha én nyitok mindig és akkor majd egyszer megtörik a jég és elhív valahova
2014. okt. 15. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kellesz neki azért!

ÉS az a bajod h ez lerombolja az egódat.


Te sem kellesz mindenkinek.

2014. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

"pedig szép vagyok kedves okos is csinos vagyok 174 cm 51 kg és eddig minden fiú oda meg vissza volt tőlem"

ÁÁÁ nem vagy egoista,én kérek elnézést.

2014. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

azért még próbáljam meg én elhívni őt valahova? Lehet arra vár inkább akkor ne? És akkor majd "kevesebbet" beszélek bár szerintem nem szoktam sokat beszélni


utolsó ööhm miért akkor hogy kellett volna jellemeznem magam nem értem :S

2014. okt. 15. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!