Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítottunk, és nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk, és nem akar beszélni, miért ír vissza skypeon, és miért sétált el az ablakom alatt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt pont akkor sétált el az exem az ablak alatt, amikor ott ültem, és cigiztem. Soha nem szokott a környékemen járni, más útvonalakat szokott meg, ezért nem értem...Tudta, hogy abban az időben otthon vagyok. Sajnos senki nem hiszi el nekem, hogy őt láttam, és fel is nézett, konkrétan majdnemhogy szembe velem, mert ő azt mondta, hogy nem járt arra, és minden ismerősöm neki hisz...Nem tudom, mit tehetnék.

2014. okt. 14. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichopata. Én vigyáznék a helyedben.
2014. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D


Nem az, ráadásul ő szakított.

2014. okt. 14. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy megbánta, csak még agyal rajta, esetleg meg akarta nézni, hogy vagy. De akkor is gáz, hogy ott járkál az ablakod alatt, utána meg letagadja.
2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is gáz, az is fura, hogy amióta az ablakom alatt láttam, azóta nem válaszol semmire.
2014. okt. 14. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos kellemetlen neki, hogy megláttad. Gondolom nem akarta. Te még akarsz tőle valamit, vagy miért skypoltok szakítás után?
2014. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellenőrizget. Attól, hogy szakított, még úgy érzi, te hozzá tartozol, csak ő nem tartozik hozzád. Kapcsolatot is ezért tart veled, hogy táplálja a reményt benned. Talán végre a fejéhez kap és rájön, tiszta égő, amit csinál.
2014. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, mit akar, mi van. Amúgy most vettem észre, hogy facebookon sem tiltott le, pedig eddig egy veszekedés után is képes volt csak úgy szó nélkül letiltani...Most írtam neki egy smst, hogy jó lenne, ha válaszolna arra, miért jött az ablakom alá, és miért nem tiltott le..
2014. okt. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!