Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 20 évesen imádom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 20 évesen imádom a Hunter x Hunter animét? :D

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Milyen nemű vagy?


Amúgy az anime szar.

2014. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megbocsátjuk neked! :D
2014. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

nem,

legalább imádsz valamit!

2014. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár nekem nem tetszik.
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rossz kategória, amúgy senkit se érdekel, hogy mit nézel
2014. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Drága első ne te döntsd el, hogy mi szar mi nem, számodra lehet, hogy az de mások szerint nem. Én a Highschool Musical-t és a SZJG-t tartom rossznak. Szerinte jó és szerintem is az. Egyébként a Hunter x Hunter annyira nem. Mert véleményem szerint az a legsötétebb hanguatú shounen. (Chimera Ant arc)
2014. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz sőt sokkal jobbak mint egy Amcsi sorozat van pár jó abból is, de kevés. Animékkel az a baj, hogy Mo-n még annyira nem elfogadottak mint az amcsi animációs sima rajzfilmek. Az is tele van erőszakkal semmit mondással.

Kedves első miért is szarok láttál már egyet végig is?

Láttál már végig egy Death Note, Akame ga Kill! Monster, Psycho-Pass, Yu Yu Hakuso, One Piece, Code Geass, Tokyo Ghoul-t????? Ezek nem gyerekes amit felsoroltam.


Első milyen műfajt szeretsz filmekben? Ha iit Keleti műsorokat adnának minden nap tök elfogadott lenne és az amerikai lenne fura.. Inkább egy Anime mint egy rohadás celeb műsor.

2014. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TheHope ***** válasza:
Én 26 évesen is nézek anime-okat fiú létemre és magasról teszek arra,aki ezért lenéz,gyerekesnek tart,vagy bármi. Az a helyzet,hogy nem számít,hogy mit mennyi idősen szeretsz. Az élet pont arról szól,hogy azt csináld amit szeretsz azokkal akiket szeretsz,nem? Annyit nézd amennyit akarod,csak olyan emberek ítélnek el másokat a szokásaik miatt,akiknek a saját szokásaikkal van bajuk csak ezt nem merik bevallani maguknak :)
2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, gondolj bele a Yorkshini meg a Kiméra hangya történet szálakba. Azok szerinted gyerekeknek valók? Mert szerintem egyáltalán nem. Nem csak hogy pl a hangyás sztori tele van brutalitással, de olyan mondanivalója van a háttérben, ami egy fiatal gyereknek szinte biztos nem jön át.
2014. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!