Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ki hány évesen kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki hány évesen kezdett el anyuci magas sarkujaban mászkálni, ragyujtana az első cigizést illetve kisminkelve magát felnőttet játszani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez valami szex és New Yorkos demagógia?
2014. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Javítás:ragyujtana az első cigijere és felnőttet játszani?

Akinek van érdekes sztorija kérem ossza meg,szerintem páran jókat nevetnenk

2014. okt. 14. 16:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Még nem követtem el ilyen dolgokat. Akkor gyerek maradtam? :O
2014. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as attól függ hány éves vagy?
2014. okt. 14. 16:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szex és New York,1-es
2014. okt. 14. 16:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de sose csináltam ilyeneket...
2014. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta magassarkúban járok, és 11 éves korom óta sminkelem magamat.



58/F

2014. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 múltam. #3-as
2014. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DanteSparda ***** válasza:
magas sarkút és a sminket értem de a cigizés hogy jön ide?
2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát, anyuci magassarkújában már ovis koromban is tipegtem, szerintem a legtöbb kisgyerek kipróbálja, milyen lehet "nagy lábon élni" (höhöhö).


cigizni továbbra sem cigizek, de 17 voltam, mikor kipróbáltam, és rájöttem, hogy nem tetszik.


sminkelni meg szintén 17 évesen kezdtem el, bár ez nem egy rendszeres valami, alkalmanként esetleg, vagy ha időm van rá, esetleg éppen olyan a hangulatom. azaz nem túl gyakran.


felnőttet játszani meg továbbra sem kezdtem el, igyekszem kihasználni minden lehetőséget, ami ezt elhalaszthatná, bár sajnos azt kell mondanom, egyre nehezebb... bár ne így lenne, és bárcsak élvezhetném még a gondtalanság örömeit. túl sok a felelősség, és túlságosan kevés örömet hoz a felnőtt élet. szívesen lennék ismét abban a korban lenni, amikor oviból hazaérve anyuci magassarkú cipőjében tipegtem, és kértem, hogy nézzenek rám, én már nagylány vagyok :D

2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!