Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen nagyon gyerekes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nagyon gyerekes az életem?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam ronda srácnak, de valahogy máig sem jött el az az idő hogy a nőkre úgy tekintsek mint társ. A kedvenc időtöltéseim közé tartoznak a videojátékok, konditermi edzés 3 éve, a napjaim is ezekből tevődnek össze, ha épp nem dolgozom akkor itthon vagyok TV-zek, játszom, és elmegyek edzeni.

Tavaly felmerült a családomban hogy biztos ratyi vagyok mert, nem foglalkozok a nőkkel, hol ott ezekkel a mostani paramétereimmel, szép arccal, jó ruhákban, már kellett volna valaminek kialakuló félben lennie. Viszont én egyáltalán nem tudom hogyan kell bánni velük, ezért sem keresem az alkalmat a megismerésükre, mert nem kellemetlen és kínos ha valaki szintjéhez le kell mennem.

Bár van egy húgom, vele is fiúként bántam, ugyanúgy megütöttem a vállát


2014. okt. 14. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szegény Hugod. :D Gyerek vagy még kicsit, de majd kinövöd.
2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem mondanám hogy gyerek, csak más az értékrendje. Majd eljön az idő, a megfelelő partner.
2014. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

kínos ha valaki szintjéhez le kell mennem.

kicsit se nagyképű.. így tuti nem is lesz senkid..

2014. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar családod lehet, ha azért felmerül, hogy homoszexuális vagy, mert még nem volt barátnőd. No offense
2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek az az életcélja, hogy megházasodjon, gyerekeket csináljon és polgári élete legyen, bár ezt nehéz megmagyarázni egy szülőnek, pláne egy nagyszülőknek, akiknek a két fő életcéljuk a munka és a család volt. Vannak emberek, akiknek muszáj mozogniuk a szó valós és freudi értelmében is és mondjuk ki, az ilyeneket lassítaná egy család, vagy akár egy férj/feleség. hasonló vagy te is, csak téged a szabadidőd és a hobbijaid kárára válna egy barátnő. Az életcélját mindenki maga választja ki, ne habozzuk verbálisan péppé verni azokat az ostoba konzerveket, akik még mindig abban a középkori szellemben élnek, hogy "házasodj meg, legyenek kölkeid, meg munkád, aztán megdögölhetsz, szevasz!".
2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szar családod lehet, ha azért felmerül, hogy homoszexuális vagy, mert még nem volt barátnőd. No offense"


Pedig az én családom is ilyen. A rokonok meg mégrosszabbak. Ha meg megemlítem hogy nem, nem nem soha nem lesz kölköm, és megházasodni se fogok, akkor csak kinevetnek.

2014. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!