Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak h zavar h gyakran beszél az exéről?

Figyelt kérdés

mikor együt vagyunk gyakran felhozza és ez nagyon zavar...de még eddig nemmondtam neki meret sztem neki felse tűnik h róla beszél csak úgy jön..olyankor nagyon kínosan érzem magam gondolom eltudjátok képzelni..:S

nemazt mondom h állandóan róla beszél de nagyon sokszor felhozza..én pl soha nembeszélek a volt barátomról..akk ő minek hozza fel:S

15.5/L a barátom 17/F


2010. jan. 24. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:

ja még hozzá tenném h negatív dolgokat mond meg hozzámhasonlítja..és zavar:S

eleinte elis tűrtem de 1re jobban zavar..:S

2010. jan. 24. 11:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem a legegyszerűbb az lenne,ha megmondanád neki,hogy mi zavar. nem letámadóan,csak finoman, de azért sztem mondd el,mert magától nem tudhatja hogy mi zavar. tudod,néma gyereknek anyja se... am mióta jártok? vagy exével mennyit járt?
2010. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1hónapja járunk az exével pedig 1ütt volt 2évig..(és 3hónapja szakítottak)
2010. jan. 24. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még a hatása alatt áll sajnos!!!


Ha zavar, akkor állítsd kényszerhelyzet elé!!!


Amikor legközelebb elkezd beszélni az exéről, állj fel, mondd neki, hogy ne haragudj Én ezt tovább nem hallgatom, ha van más amiről szívesen beszélgetnél velem, akkor keress meg! Tudod hol találsz!!!

Fogd magad és húzd el a csíkot!!! Akkor is, ha bocsánatot kér és mentegetőzik! Többet az életben nem fogja felhozni a volt nőjét, ezt garantálom!!!

2010. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
remélem is mert már nembírom:)
2010. jan. 24. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátnőmnek az nem tetszett, hogy soha nem beszéltem az exeimről. :)

Szerintem is mond meg neki, egy párnak meg kell tudnia beszélni.

2010. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az igen:D

én meg örülnék ha elfelejtené végre:)

hát nemvagyunk 1rofmák:):)

köszönöm a válaszokat:D

2010. jan. 24. 12:44
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mond azt neki hogy veld vagy vele jár mert ha veled akkor őt felejcse el de ha vele akkor téged felejcsen el
2010. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:):)
2010. jan. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!