Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szeretitek a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a pénzt?

Figyelt kérdés
Amikor felteszem ezt a kérdést tíz nőből tíz azt mondja,hogy igen.Tehát elmagyarázná nekem vki azt,hogy miért háborodnak fel a nők azon,ha vki azt mondja,hogy a nők szeretik a pénzt?
2014. okt. 16. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nemcsak a nők szeretik, hanem mindenki.

Nő vagyok, és igen, én is szeretem. De ez közel sem jelenti azt, hogy párválasztásnál számított volna, hogy mennyi pénze van a másiknak, valamint nem tennék meg mindent a pénzért (csak tisztességes munkát vagyom hajlandó végezni).

2014. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11-es olvastad a kommentemet vagy csak hülyén okoskodsz?
2014. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kedves #1, #6, #9 Úr! Ha szar napod is volt,nem itt kell levezetni a feszkót!Mindenkibe belekötsz!Verd ki,lenyugszol meglátod!
2014. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13-as értelmes lehetsz.Nem volt sz ar napom sőt nagyon jó

Sőt nem kötöttem bele senkibe.Az 1-es válaszommal leírtam amit gondolok,a 6-ossal válaszoltam az általánosításra,a 9-essel pedig,úgyszint az általánosítás ellen írtam.Nem volt bele kötés.

2014. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nos lehet szeretni, lehet nem szeretni a pénz az kell és kész. Te meg aki keménykedik hogy inkább él az utcán mint dolgozzon minimálbérért, nyilván azért van mert egy lusta disznó vagy. Biztos király lehet télen az utcán rohadni..ja és igen, az utcán nem lesz net ahol elbaszhatod az időt gyakorikérdéseken ne aggódj.


A pénz nem boldogit, de a tárgy/táplálék amit veszel belőle az igen.

2014. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Fúú most megmondtad a tuti.De ne feledd előbb-utóbb elvesznek tőled mindent és akkor odajutsz.

Nem lusta vagyok(itt látszik hogy nem ismersz csak névtelenül jártatod a szádat).Csak eljutottam oda hogyha elkezdek dolgozni,akkor a minimálbérből a seggem törölhetem ki,és ami felgyűlik feszkó azt meg a családomra zúdítanám,amit nem akarok egy kicsit se,és ezért inkább leszek hajléktalan,és fagyok meg a hidegben,minthogy bántanám a szeretteimet.Tudod netse kellene(megint itt látszik hogy tudatlanul beszélsz),csak azért van célom,ha meg eljutok odáig hogy választani kell,akkor megyek az utcára ennyi.

A tárgyak boldogítanak meg amit megveszek belőle,képzeld az sem,egy, nem voltam olyan aki mindig mindent akart,kettő,amikor alig lehet megvenni valamit sőt semmit,mert elfogy a pénz akkor nem tud.

2014. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

# 12


Nem érdekel a kommented, és csak egy senki vagy nekem. Oda írom a véleményem, ahová akarom, nem "okoskodok".

2014. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17-es.Ezzel le is írtad magad.
2014. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen. De ezzel nem csak a lányok, nők vannak így, az emberek 99%-a szereti a pénzt (a többi álszerény). Persze ez nem azt jelenti, hogy összejönnék egy olyan emberkével, akit nem is szeretek csak a pénze miatt... Ne, ez azt jelenti, hogy normálisan meg fogok dolgozni érte...
2014. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Gyerekesen lepontoznak,és nekem van a szar napom,meg én kötekedek.(igen ez MOST belekötés volt valakibe)
2014. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!