Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szeretitek a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a pénzt?

Figyelt kérdés
Amikor felteszem ezt a kérdést tíz nőből tíz azt mondja,hogy igen.Tehát elmagyarázná nekem vki azt,hogy miért háborodnak fel a nők azon,ha vki azt mondja,hogy a nők szeretik a pénzt?
2014. okt. 16. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 18


Max. előtted, és szerintem nem kell elmondanom, hogy ez mennyire nem számít semennyit.

Kis idegbajos... :'D

2014. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ja én idegbeteg vagyok,csak az a gond hogy rajtad röhögök.

De minek fecséreljem rád az időt,meg erre a kérdésre,leírtam a véleményem és kész,elkezd mindenki okoskodni,meg általánosítani,ez van.Majd kihaltok :D

2014. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Te fogsz kihalni, mert az hozzád hasonló kötekedő, megkeseredett idegbetegek mindig saját magukkal végeznek. 10 évet sem jósolok neked. :)
2014. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt a hülyeséget amit mondasz,mármint az idegeskedést,meg a kötekedést?Mert csak az előzővel(amiben le is írtam hogy kötekedő témájú) kötekedtem,a többivel nem,ezt le is írtam.

10 évet nem adsz,bocs már átmentem egy hasonlón,és képzeld nem haltam bele.Mert le tudtam küzdeni.Egyébként nagyon jó hogy úgy beszélsz a másikról hogy nem is ismered.

A te nem törődömséggeddel,meg hogy nem érdekel ki mit mond,csak azt bizonyítod hogy te vagy olyan amilyet leírtál.Megfáradt és elkeseredett vagy,ez az esetek többségében így szokott lenni.Ja és ha annyira nem érdekel mit írok,akkor miért reagálsz,netalántán mégis csak érdekel mások véleménye?

Ja és egy kicsit elkeserítelek,mielőtt beleélnéd magad hogy ,húde nagy vita meg kell nyerni stb ostobaság.Én azért folytatom hogy rajtad röhögjek :D

2014. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
El sem olvasom, vergődj csak magadnak. :)
2014. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hülye vagy:)
2014. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!