Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek a farmer sortokat? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Én pasi vagyok, és imádom :D nagyon csinos.

Mennyire szeretitek? Mennyire lehet titeket megkérni, hogy ilyet hordjatok?


2014. okt. 7. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

engem semennyire én maximum térdig érő dolgokat veszek fel, szoknyát is kevésbé és felül se nagyon dobom ki magam maximum a karomat.

Picit konzervytivabb vagyok én nem szeretem mutogatni magam ha nem is ilyen célból veszem fel.

Egyébként csinos ha az illetőnek olyan a lába.

2014. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én imádom, mindig ilyet hordok.


Szegedi Pi_csaember voltam, sziasztok!

2014. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kettõ pont nem tetszik de amúgy hordanék ilyet ha nem lennének görbék a lábaim, így max itthonra venném csak fel.
2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szép és hosszú lábaim lennének, akkor szeretném, de így csak térd alá érő cuccokat hordok nyáron is.
2014. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, mikor tehetem ezt viselem. Nyáron inkább szoknyás vagyok, Párom örömére is. Nem kell megkérni hordom én magamtól is, amúgy sem szabályozzuk a másikat.
2014. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!