Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy lehet valamikor csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lehet valamikor csajom?

Figyelt kérdés

sokszor kerültemnői társaságba és mindig valamilyen módon szóvá tették hogy csendes ,szégyenlős vagyok stb...

max csak köszönni szoktam én nembeszélgetek velük ,

ha be próbálkozik nálam egy azt miből veszem észre

attól hogy ilyen vagyok még próbálkozhatnának nem?


23f



2014. okt. 16. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen de a minimum annyi, hogy válaszolsz a kérdéseire és te is kérdezel :D Más dolgod nincs.
2014. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem próbálkoznál fordított esetben, ha nem mutatnának feléd semmi érdeklődést. Vagy tévedek?
2014. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyszer válaszoltam nem kérdeztem ennyi
2014. okt. 16. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
k
2014. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A félénk szégyenlős pasik nem nagyon jönnek be csajoknak.

Épp az elenkezőjét szereti az összes csaj.

Akivel együtt járok 7hónapja az pl imád fecsegni magáról arról hogy mik foglalkoztatják kicsit én központú de nekem nagyon bejön szeretem hallgatni el alélok tőle imádom őt.

23/N

2014. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!