Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gombásodás miatt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gombásodás miatt most kezeljük magunkat, mikor szexelhetünk legközelebb?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdtük és egy hetet várnánk ezzel az egésszel. Mit gondoltok?(egyébként gumit használunk)
2010. jan. 24. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgyis látjátok majd, hogy mikor múlik el. Addig gumi!

Egy hét amúgy biztos kell a gyógyuláshoz.

2010. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi elég lesz, egyszer már kaptam el ilyesmit és 3 nap után már tejesen tünetmentes voltam. Az egy hetet érdemes kivárni. Viszont ha visszatér a probléma érdemes komolyabban, orvosi segítséggel kikúráltatni magatokat. Ott akár egy hónapnyi szexmentességet is ajánlhat a doki.
2010. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 24. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg betegek vagytok, inkább ne szeretkezzetek.

Ott a cici, addig elégedjetek meg azzal. 1 hét minimum.

2010. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már elkezdtünk gyógyulni szerencsére, pedig harmadik npaja kezeljük magunkat
2010. jan. 25. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!