Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki úgy gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy gondolja h a gólyatáborokat meg kéne szüntetni?

Figyelt kérdés
olvastam meg láttam tv-be h többször volt h megerőszakoltak lányokat és az egész arról szól csak h megalázzák az elsősöket leitatják őket meg vetkőztetik a lányokat
2014. okt. 17. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem kötelező részt venni rajtuk.
2014. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem vettem részt a gt-ban:D
2014. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

ja azért ez egy elég két oldalu dolog ám...nem kötelező...voltam pár golyatáborba gépészen is közlekkarin is tanitóképzőn is...sehol nem kötelező ájultra inni magad...szerintem ilyet csak az mond aki nem volt soha csak hallott rola...(azért irtam ezeket a golyatáborokat mert így van mérnök is bölcsész is sok csaj kevés csaj) mindenhol probálkozás van leitatni a lányokat de aki nem akrja magát ájultra inni az nem issza és kész...gépészen is az 5 lánybol aki ott volt egy mondta h nem iszik kétszer még megkérték megviott egy sört és ennyi nem lett kirekesztve vagy akármi...persze jellemzőbb h ájultra isszák magukat aztán jön a csunya gonosz pasi aki megdugja őket...most komolyan pontosan tudja h ez lesz akkor akkor minek csinálja?mm félre ne érts nem védeni akarom azt aki lefekszik egy ájultrészeg csajjal az se szép dolog de nem is jellemző h én jozanul keresek egy tökrészeg csajt... inkább az a jellemző h mind2ő csatakrészeg csak a csaj reggel felkel uristen mit tettem szemét férfiak kihasztáltak...nem kell ájultra inni magát és kész. ahogy fiu is ébredt már fel golyatáborba análtágítoval a seggébe mégse ezt hallod


megalázásról meg annyit h én akárhol voltam inkább cikis feladatok voltak mint megalázóak. persze ciki elsőnek megcsinálni vagy megprobálni de igazábol poén és senkinek se kötelező se golyatáborba menni se ott feladatokat megcsinálni ha nemet mond nemet mond és kész.nem volt ezzel seholse gond.


amugymeg akárhol is voltam aki csaj vetkőzött vagy vizespólózott vagy akármi szerintem jobban élvezte mint a srácok élvezikték h mindeki őket nézi h ők vannak a középpontba h a csunyácskábbakat is kiguvado szemek követik h roluk beszélnek...csak ez azzal is jár persze h meg akarják őket fektetni...és azt is élvezik persze h hajtanak rájuk csak amikor tényleg lenne valami akkor jaj hát én kis ártatlan vagyok...utána persze amikor merevrészegen fekszik akkor a majdnem ájultrészeg faszi megprobálja...de azért azt nem mondanám h ez erőszak...

2014. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel minden bárt, kocsmát stb. helyet zárjunk be, meg úgy általában, az egész világot szüntessük meg, jó? :D
2014. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért kéne ?


Középiskolában,Gimnáziumban kötelezhetnek rá, de ha olyat tesznek veled akkor szépen kicsapják a tetteseket. (már a normálisabb iskolában)


Főiskolán,Egyetemen meg nem kötelező a részvétel.

2014. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a hülyéket kellene kiszűrni. Mennyivel veszélyesebb mint mondjuk a sziget?
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Abszolúte igaza van az előttem szólóknak. Semmi sem kötelező. Pláne nem hulla részegre inni magadat. Én is voltam golyataborban és.semmi se volt kötelező ha akartad megcsináltad a hülye feladatot ha nem nem.


Mindezektől függetlenül aki megeroszakol egy nőt annak az ítélete legyen kasztrálás.

2014. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

3. vagyok csak még felmerült bennem valami godnoltam kiadom:D


ez felvet szerintem egy másik kérdést is amit azthiszem angliába szabályoztak de nálunk nemtudod mi az álláspont. hogy ha egy (golyatábor házibuli kocsma akármi) a hölgy olyanra issza magát amilyenre sikerül és utána vele szexelnek félig öntudatlan állapotba akkor az most erőszak e? saját akaratábol döntött ugy h merevrészegre issza magát(az persze más téma ha bedrogozzák)olyan környezetben ahol jozanul is elég egyértelmű h 10 kanos srácbol 9 lefeküdne vele... akkor most őt megerőszakolták vagy nem? vagy senki se feküdjön le részeg csajjal mert az erőszak?vagy előtte irassam alá vele h tudatában van azzal hogy én itt és most szekszuális kapcsolatot kívánok vele létesíteni és ő ezt elfogadja és bellegyezik?tanu közjegyő pecsét? én se megyek oda a cigányokhoz hogy mivan buzák jol lebarnultatok kis kokszos tolvaj banda mert tudom h jo esetbe csak pofáánvernek pedig nem vagyok egy kis gyerek...

2014. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 GipszI ***** válasza:
100%
Nem a gólyatábort, az erőszakoskodókat kéne megszüntetni.
2014. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy nem kötelező elmenni. Persze, hogy nem kötelező inni. Utána is lehet sok mindenre ezt mondani, hogy nem kötelező menni a 'tömeg' után. Ezzel egyetlen gond van. A 'különcködőket' előbb-utóbb piszkálni kezdi a sokaság. A sok bolondot zavarni fogja az az egy-kettő, aki nem csinálja ugyanazt, 'nincs benne a buliban', zavarni fogja a sok iszákost, hogy 'most mé nem tud meginni egyet-kettőt, baja van velünk, lenéz minket?' -egy kamasztól ne várjunk el olyan megértő toleranciát a másik egyéni ízlése iránt, hogy majd pont ezeket fogja szó és piszkálódás nélkül hagyni. Igen, ki lehet maradni sok mindenből, mert nem kötelező, de egy közösségben, hogy lehet így létezni több éven keresztül?
2014. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!