Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy megküzdjenek értetek?

Figyelt kérdés
Küzdés alatt azt értem hogy pl hogy mindig érdeklődik, ràtok ír, bókol, elhiv titeket találkozni magyarul a fiú kezdeményez mindenben.

2014. okt. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, de nem egyoldalúan, mert ha érdekel valaki, akkor én is ráírok, illetve kezdeményezek randit (csak az elsőt nem).

Ezt nem is nevezném küzdésnek, szerintem alap, hogy egy (akár kezdődő) kapcsolatban aktívan érdeklődünk a másik után.

2014. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne legyen teljesen passzív, de ne is kezdeményezzen mindenben mert én se szeretek az lenni.
2014. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jólesne, de mindig bátoritanom kellett, mert a fiúktól egyikkel sem jöttem volna össze..tehát nekem is be kellett dobnom magam, hogy minden jól alakuljon köztünk.. Ha hagytam hogy csak ő udvaroljon, abból még egy randiig se jutottunk.
2014. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:

"mindig érdeklődik, ràtok ír, bókol, elhiv titeket találkozni"

Basszus, ha ez már küzdelemnek számít, akkor inkább nem várok el semmit.

Majd ha nem érzi küzdelemnek.

2014. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok én trófea vagy egyéb tárgy, amit a vérben küzdő harcos kiérdemel. Fúj.

A bók meg az érdeklődés hol küzdés? Az alapvető dolog.

2014. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Anélkül is küzdelmes az élet,

nem vagyok én berber oroszlán.

Ha az kell, hogy harcoljanak érted,

hát szeressen az öreg Dzsingisz kán!"

2014. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nem árt tudni, hogy a nők a fülükkel lesznek először szerelmesek. Tehát a szép szó, a bók meghálálja magát.
2014. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 JohniDaren ***** válasza:

Nem, de akkor is a pasinak kell kezdeményeznie.

(Kezdeményezni, nem nyomulni.)

2014. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én igenis elvárom, egy nőnek legyen tartása. amíg nem jártok ennek így kell lennie, de utána is illik a fiúnak kezdeményezni.
2014. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 1514131211 válasza:
Mièrt kéne a férfinak kezdemènyezni mindenben?? Lehet h kb 15 ève ez volt a szokàs... Ilyen hülyesègeket mond mindenki , ès a nõk nyavalyognak h miért nincs baràtjuk..(tisztelet a kivètelnek) Mert talàn nekik is csinàlni kène valamit...
2014. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!