Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden férfinak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfinak az ilyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

[link]


Annak van a legtöbb esélye nálatok, akiknek szinte hibátlan arca és teste van, vagy titeket inkább taszít az ilyenfajta külső, mint ami a képen látható?


2014. okt. 17. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Túl sok a smink rajta. Minden ember természetességében a legszebb. Nem is értem a nők miért sminkelik magukat. Pont azokat az apró szépséghibákat tüntetik el ezáltal, ami emberré teszi őket.
2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell fullos csaj csak annyi, hogy szép arca és jó segge legyen!
2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nevezném tökéletesnek.
2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Rékcsi ***** válasza:
A barátomnak tuti nem tetszene kapcsolatot tekintve, túl sok rajta a smink, nem is lehet látni az arcát, nem tudni, h tényleg szép-e (habàr a szépség relatív)
2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Ő viszont nagyon vonzó szerintem:

[link]


Semmi smink nincs rajta, és nincs modell teste sem. De sokkal szebbnek találom, mint azokat, akik most léptek ki a divatlapok közül.

2014. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem az atlagos csajok tetszenek.Lehet akar csunya is....De nem talalok ilyen csajt :/
2014. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Beniy ***** válasza:
Ez tipikusan a ma valamiért nagyon divatos vakoltribi típus, úgyhogy nem, nekem nem.
2014. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megnyugtató. :)
2014. okt. 17. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
ez már már transzi... én a csajos csajokat szeretem :)
2014. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép szemei vannak, de az a be horpadt pofazacskó már kiábrándító:)

5# kommentelőnek a barátnője, már inkább gyönyörű;)

2014. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!