Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg megérzik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg megérzik azt, hogy ha egy férfinak tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem mond konkrét dolgokat, csak viselkedéséből ez kiderül?
2014. jan. 9. 14:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen :)
2014. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Je Veux ***** válasza:
Igen, a tekintetéből, az arckifejezéseiből látszik.
2014. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, én nem :D. Mondjuk nálam közrejátszott az is, hogy iszonyat önbizalomhiányos lettem a kedves szüleim hathatós munkájának köszönhetően, és nem hittem, hogy engem szerethet vki. Jó, nyilván ha sokat beszélek vkivel, akkor ha úgy néz rám, azt látom, de ha csak pár másodpercre találkozik a tekintetünk vagy nincs módunk beszélgetni / közelebb kerülni egymáshoz, akkor gyakran nem veszem észre. Meg attól is függ, hogy kapok-e jeleket. A mostani páromnak tetszettem 3 évvel ezelőtt, mikor együtt jártunk egy szemináriumra egyetemen, de én semmit nem vettem észre belőle :).
2014. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt inkább úgy mondanám, hogy akiknél azt éreztem, hogy tetszem nekik, ott mindig kiderült, hogy tényleg.

Viszont ki tudja, attól még lehet, hogy van akin nem látom és sose mondja el, szóval nem biztos, hogy minden esetben lehet ezt látni. De amúgy általánosságban a nőkön és a férfiakon is látszik, ha tetszik nekik valaki. :)

2014. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor megérzem. Van az a "felfallak" típusú nézés, azt nem lehet nem észrevenni, meg a beszédéből, viselkedéséből is hamar kiderül. Főleg, hogy a férfiak nem köntörfalaznak, könnyebb őket kiismerni, mint a nőket. :D Legalábbis én így tapasztalom.
2014. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat
2014. jan. 9. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Én igen.
2014. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem veszem észre. :D Pedig nem lenne rossz.
2014. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha számotokra egy adott férfival való kapcsolat kizárt akkor mit tesztek, ha tudtok arról a dologról, hogy bejöttök neki de nem hozza fel (pl: azért mert esetleg később akarja, hogyha biztosabb magában)
2014. jan. 9. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e egy nőnek a melóhelyemen. :/
2014. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!