Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen hajszínű lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen hajszínű lányok jönnek be a legjobban? Lányok nektek milyen és mennyire tetszik a pasiknak visszajelzések alapján?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha van színe az már nyert, nálam.
2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapjáraton szürkésbarna hajam van, azzal egy idő után már nem éreztem magam jól, nagyon szürkeegeres volt, pedig amúgy szeretek szépen öltözni, de hajam miatt mégse éreztem magam tutinak. Nyáron elkezdtem vörössel festeni a hajam, és bár még nem sikerült elérnem a szép természetes vörös színt, csak azt a vadócabb, pirosasat, tetszett a hapsiknak, beszólt a bkv ellenőr, a szórólapos diákgyerek... De igazából 100x jobb volt, amikor egy LÁNY szaktársam jött oda csak azért, hogy megdicsérjen, milyen jól áll ez a vörös. Mert az tök jó, mikor egy lány is elismeri.

Barna hajjal is kaptam mondjuk pozitív visszajelzéseket, de világosabb hajszínnel jobban érzem magam, nem keretezi annyira az arcom.

2014. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam extrasötét barna, eredetileg világosbarna, de az undorító fajtából. Mióta ilyen, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és sokan mondták, hogy ez jobban áll és nekem is nagyon tetszik, imádom a hajam.
2014. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete vagy hosszú vörös haj,a vörös hajú nő tetôtól talpig fekete bőrcuccban!Ez a tuti,meg a halottak is felélednek erre!-D
2014. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy a hajszín. A kisugárzás a lényeg.
2014. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak vörös ne legyen... de legjobban a sötétbarna és a világosszőke.
2014. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg nagyon hoszu hajam volt sokáig

Fekete volt meguntam de sokmindenkinek tetszett aztán vörösre váltottam de zöld szemekkel picit sok volt .

Vissza kékesfekete lett alul meg sötét lila imádom

Szép is és tetszik sokmindenkinek

2015. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!